Nový tablet Chuwi CoreBook je v kampani veľmi úspešný

Čínska spoločnosť Chuwi, ktorá je známa predajom notebookov a tabletov za prijateľné ceny spustila prostredníctvom crowdfundingu zbierku na svoj nový tablet.

Nový tablet Chuwi CoreBook prichádza s 13.3 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Sklo displeja má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Jeho procesorom je Intel Core M3 7Y30, nechýba RAM s kapacitou 6GB, interné úložisko s kapacitou 128GB. Pod displejom taktiež nájdeme snímač otlačkov prstov. Tablet obsahuje operačný systém Windows 10. Na spodnej strane tabletu sa nachádzajú špeciálne magnety, vďaka ktorým tablet je možné pripojiť ku klávesnici.

V crowdfundingovej kampani bol dosiahnutý cieľ predaja na úrovni 100 000 dolárov, spoločnosť sa tak rozhodla všetkým kupujúcim zvýšiť RAM z kapacity 6GB na kapacitu 8GB.

Taktiež si spoločnosť stanovila ďalší cieľ. Ak zbierka dosiahne úroveň 200 000 dolárov, eMMC úložisko tabletu bude vymenené za SSD disk zadarmo. Do ukončenia kampane zostáva 17 dní.

https://www.indiegogo.com/projects/corebook-ultimate-2-in-1-win10-tablet-laptop

Zdroj: https://www.gizchina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť