O 14.00 hod. kupón: Zlatý XIAOMI Mi A1 GLOBAL za 166.03€ z pôvodných 227.38€

Spoločnosť Xiaomi pred týždňami oficiálne na indickom trhu predstavila nový smartfón s názvom Xiaomi Mi A1. K novému modelu ponúkame zľavový kupón.

Xiaomi Mi A1 prichádza s 5.5 palcovým displejom s rozlíšením Full HD, procesorom Snapdragon 625, RAM s kapacitou 4GB, interným úložiskom s kapacitou 64GB. Smartfón obsahuje batériu na úrovni 3080mAh. Snímač otlačkov prstov nájdeme na zadnej strane smartfónu. Nechýba duálny fotoaparát 12 megapixelový, ktorý podľa spoločnosti je veľmi podobný fotoaparátu v smartfóne iPhone 7 Plus. Smartfón má krásne kovové prevedenie a je tenký len 7.3mm. Farebné prevedenia: čierna, zlatá, ružová zlatá. Na nabíjanie slúži USB port typu C. Matné čierne prevedenie nezanecháva otlačky.

Cena modelu v zlatom prevedení sa pohybuje na úrovni 229.67€.

Presne o 14.00 hod. bude platných len 20 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: HSCXmas16 cena klesne na hodnotu: 166.03€. Nový smartfón obsahuje systém Android One, plná podpora LTE, všetky jazyky. Uvedená verzia má UK adaptér. Poštovné typu EU Express sa pri produkte nenachádza. Ak by bol smartfón zadržaný colnicou, potrebné počítať s 20% platbou DPH.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi A1 v zlatom prevedení

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome