O 16.00 hod. kupón: Ulefone Mix za 109.67€ z pôvodných 116.80€, e-shop preplatí DPH

Spoločnosť Ulefone nedávno oficiálne predstavila nový model smartfónu s názvom Ulefone Mix.

Ulefone Mix prichádza s 5.5 palcovým displejom s rozlíšením HD. Procesorom nového modelu je Mediatek MT6750T, nechýba RAM s kapacitou 4GB, 64GB interné úložisko. Displej nového modelu podľa výrobcu pokrýva až 90.2% prednej časti smartfónu. Kapacita batérie smarfónu dosahuje úroveň 3300 mAh. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje duálny 13 a 5 megapixelový. Predný fotoaparát smartfón obsahuje 13 megapixelový.

Aktuálna cena smartfónu sa pohybuje na úrovni 116.80€.

Presne o 16.00 hod. bude platných 50 kupónov pre krásnu modrú variantu smartfónu, kupóny sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: Xmas427

cena klesne na hodnotu približne 109.67€.

Taktiež je možný výber poštovného typu EU Express v sume 8.45€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení smartfónu.

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Ulefone Mix čierny

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť