Toto sú nové hodinky Amazfit Pace 2!


Spoločnosť Huami, ktorá vyrába pre spoločnosť Xiaomi náramky Mi Band, ako aj hodinky Amazfit, prichádza na trh s novou generáciou hodiniek.

Nový model hodiniek je nástupcom prvej generácie hodiniek Amazfit. Spoločnosti Huami a Xiaomi na druhej generácií hodiniek pracovali 16 mesiacov. Prvý model Xiaomi Amazfit hodiniek bol predstavený v auguste minulého roku.

Nové hodinky Amazfit Pace 2 získavajú 1.34 palcový displej s rozlíšením 320×300 pixelov, nechýba certifikácia IP67. Procesor hodiniek je taktovaný na frekvenciu 1.2 GHz, nechýba RAM s kapacitou 512MB, interné úložisko s kapacitou 4GB, nechýba Bluetooth 4.0, taktiež Wifi. Hodinky obsahujú GPS modul, snímač tepu, krokomer.

Dizajn druhej generácie hodiniek je krajší, hodinky sú precízne spracované, s keramickým rámom. Sklo displeja má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Na hodinkách je možné nastaviť až 11 režimov športovania. Hodinky vďaka neustálemu monitorovaniu dokážu vypočítať spotrebu kyslíka, vyhodnoťiť zaťaženie pri cvičení. Pri neustále aktívnom GPS hodinky vydržia na jedno nabitie približne 35 hodín. Pri bežnom používaní bez GPS je to približne 5 dní, samozrejme aj s používaním notifikácií.

Hodinky prichádzajú v 2 verziách.

Exkluzívna edícia Amazfit Pace 2S bude v predaji od 9. januára v cene približne 193.

Štandardná verzia v cene približne 130.

Zdroj: https://www.gizmochina.com