Víkendová nádielka zľavových kupónov pre 22 Xiaomi produktov

Máme tu víkendový prehľad Xiaomi produktov v zľavách, k mnohým produktom ponúkame zľavové kupóny.

Xiaomi Piston

Zľavový kupón pre Xiaomi Piston sluchátka v čiernom farebnom prevedení.

Kupón:

GBHSC174

Vďaka kupónu sa cena zníži na úroveň: 2.54€ z pôvodných 4.92€. Poštovné už za 0.26€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Piston sluchátka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

Xiaomi Mi6

Xiaomi Mi6 prichádza s 5.15 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfón obsahuje procesor Snapdragon 835. V AnTuTu smartfón Mi6 dosahuje skóre 184.292 vďaka čomu je najvýkonnejším smartfónom súčasnosti. Telo smartónu Xiaomi Mi6 je krásne zahnuté na predej aj zadnej strane. Na zadnej strane je to tzv. 4D zahnutie, kedy je smartfón zahnutý aj na bočných aj na vrchnej a spodnej časti. Oproti predchádzajúcemu modelu batéria u nového Xiaomi Mi6 bola zvýšená na kapacitu 3 350mAh, tiež podporuje Quick Charge 3.0.

Audio jack v smartfóne chýba, ale súčasťou balenia je adaptér, z USB C na audio konektor, smartfón vďaka odstráneniu jacku je vode-odolný – odolný voči striekajúcej vode, nie odolný voči ponoreniu do vody. V balení tiež sa nachádza kryt. Smartfón získal duálny fotoaparát, každý 12 megapixelový, s optickou stabilizáciou. Predný fotoaparát 8 megapixelový. Smartfón prichádza v 5 farebných prevedeniach: biela, čierna, modrá, špeciálna strieborná edícia, keramika. V edícií nechýba 4GB alebo 6GB RAM a 64GB interné úložisko. Vyššia varianta ponúka 128GB interné úložisko.

Modrá farebná verzia obsahuje 64GB interné úložisko a 4GB RAM. Smartfón momentálne sa predáva v cene na úrovni 352.53€. S kupónom: CXLMI6 cena klesne na hodnotu: 314.62€. Pri výbere poštovného typu: EU Express v sume 8.62€ ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi6

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

 

Najnovšia generácia zubnej kefky Xiaomi

Xiaomi Oclean One zubná kefka má kapacitu batérie až 2600 mAh, vďaka ktorej vydrží až 2 mesiace pri bežnom čistení zubov. Vďaka integrovanému bluetooth nechýba podpora spárovania s aplikáciou Mi Home. K zubnej kefke sa dodáva aj dock stanica pre jej nabíjanie. Taktiež ako ostatné zubné kefky Xiaomi má aj LED diódky zobrazujúce zostávajúcu kapacitu batérie.

Aktuálna cena kefky sa pohybuje na úrovni 76.52€. Vďaka kupónu s názvom: XMOCLN jej cena klesne na hodnotu: 48.46€. Odporúčame vybrať poštovné typu: Netherlands Registred, ktoré je zadarmo. EU Express poštovné na výber nie je.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom zubná kefka Xiaomi Oclean One

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi kolobežka

Kolobežka dosahuje maximálnu rýchlosť 25km/h, tento model kolobežky je lacnejšia verzia s dojazdom 20km na jedno nabitie. Maximálna nosnosť je 100kg. Kolobežka disponuje tzv. kinetickým energetickým módom, vďaka ktorému energia v batériach je dobíjaná pri voľnej jazde bez zapnutia pohonu. Na volante je vidieť 4 LED diódky, ktoré udávajú zostávajúcu kapacitu batérie. Na spárovanie s kolobežkou slúži aj aplikácia pre smartfón, kde je možné vidieť aktuálnu rýchlosť, zostávajúcu kapacitu batérie.

Cena kolobežky sa pohybuje na úrovni 253.87€.

Vďaka kupónu s názvom: Blackfridayhalf9 jej cena klesne na úroveň: 226.19€. Poštovné je zadarmo, typ Europe Railway Priority Mail. Pri kolobežke neplatíte ďalšie poplatky pri doručení. Tieto poplatky hradí samotný e-shop.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kolobežka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nová Xiaomi Yeelight lampa

Spoločnosť Xiaomi pred pár dňami predstavila novú lampu.

Nová lampa je typu Yeelight, ktorá je veľmi podobná farebnej Xiaomi Yeelight lampe. Novú lampu chráni priehľadné sklo, vďaka ktorému je lampa dizajnovo moderná a bezpečná.

Nová lampa sa zapína celkom jednoducho a to otočením valcovitého skla do pravej strany. Lampa obsahuje batériu s kapacitou 2100 mAh, vďaka ktorej môže svietiť až 8 hodín pri plnom nabití s úrovňou jasu na 60%. Batériu je možné nabíjať prostredníctvom Micro USB portu. Možné je lampu spárovať so smartfónom prostedníctvom bluetooth technológie, dokonca je možné spárovať viac lámp súčastne, kedy jedna bude primárna a vďaka ovládaniu jednej lampy rovnaké pravidlo nastavené aj u ďalších lámp.

Cena lampy sa aktuálne pohybuje v zníženej cene na úrovni 30.60€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom nová Xiaomi Yeelight

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi kamerka do auta

Nová kamerka je 118. produktom podznačky Mijia, ktorý ako mnoho ďalších produktov podznačky vznikol prostredníctvom crowdfundingu, čiže predbežným záujmom zákazníkov o kúpu produktu.

Mijia 70 Minutes Smart Car DVR kamerka obsahuje snímač Sony IMX323 a dokáže zaznamenávať videá v rozlíšení Full HD. Fotoaparát je vybavený 130° širokouhlým objektívom, ktorý dokáže zachytiť až tri jazdné pruhy. Kamerka prichádza vo valcovitom tvare a je ju možné pripnúť o čelné sklo automobilu. Samotný fotoaparát má sférickú šošovku vyrobenú zo skla so 7 vrstvami, ktoré zvyšujú prenos svetla, znižujú odraz a bránia skrúcaniu skla pred extrémne vysokými teplotami. Kamerka má konzolu vďaka ktorej je ľahko otáčateľná. Na bočnej strane kamerky sa nachádza tlačítko pre zapnutie kamerky s tromi farebnými indikátormi: zelená určuje nahrávanie videa, modrá, že zariadenie je zapnuté, červená indikuje chybu nahrávania. Taktiež kamerka obsahuje Wifi, vďaka ktorej je ju možné spárovať so smartfónom, kde dokáže byť záznam prenášaný online.

Aktuálna cena kamerky sa pohybuje na úrovni 30.60€.

Poštovné EU Express sa pri tomto produkte nenachádza. Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, kedy je menšia šanca zadržania balíka.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kamerka do auta

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Mijia skrutkovač

Sada skrutkovačov Mijia Wiha teraz v lepšej cene vďaka kupónu. Wiha je TOP značka nie len v Nemecku, ale aj po celom svete, ktorá vyrába veľmi kvalitné pracovné nástroje, s viac ako 75 ročnou činnosťou. Medzi klientmi tejto spoločnosti patria spoločnosti ako: Siemens, Foxconn, Volkswagen, Mercedes-Benz. Cena sady sa v predaji pohybuje na úrovni 23.57. Spoločnosť Xiaomi spolupracuje s viac ako 77 spoločnosťami na výrobe svojich produktov. Sada obsahuje 24 rôznych nadstavcov, ktorých povrch je odolný voči korózií. Všetko sa nachádza v malej krabičke z hliníka vyrábaného eloxovaným procesom.

Aktuálne produkt sa predáva v cene na úrovni 19.55€.

Vďaka kupónu s názvom: XiaomiWiha cena klesne na hodnotu: 17€. Poštovné zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia sada skrutkovačov

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

2. generácia Xiaomi vysávača

Spoločnosť Xiaomi minulý mesiac predstavila druhú generáciu robotického vysávača.

Nový vysávač má úplne nový názov. Jeho názov je Xiaomi Roborock Sweep One. Oproti vysávaču Mi Robot Vacuum nový model prichádza vo vyššej cene. V mnohých ohľadoch je podobný vysávaču Mi Robot Vacuum, stále je okrúhly a vybavený mnohými senzormi. Motor je výkonnejší a vyvíja tlak 2000 Pa oproti 1800 Pa u Mi Robot Vacuum. Inovatívna funkcia tohto modelu oproti prvému modelu Vacuum vysavača je, že dokáže čistiť vodou. Má nádrž pre vodu, ktorá sa mierne aplikuje na podlahu. Toto čistenie môže trvať 45 až 60 minút prevádzky. Vďaka 5200mAh batérií umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Ak detekuje koberec, jeho výkon sa zvýši. Ostatné funkcie oproti Mi Robot Vacuum sú rovnaké.

Aktuálna cena Xiaomi Roborock Sweep One vysávača sa pohybuje na úrovni 476.19€, vďaka kupónu s názvom: NEWXMVCM predajná cena klesne na lepších: 425.17€. U tohto produktu je možný výber poštovného typu EU Express v sume 4.15€, kedy ďalšie poplatky pri doručení neplatíte (DPH/CLO). Tieto poplatky hradí e-shop. Balík je doručovaný DPD kuriérom. E-shop uvádza odoslanie produktu zákazníkom od 11. decembra.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Roborock Sweep One

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi v v spolupráci so Philips Slovensko!

poločnosť Xiaomi v minulom roku uzavrela spoluprácu so spoločnosťou Philips Slovensko.

Ponúkame kupón model žiarovky, ktorú je tiež možné ovládať prostredníctvom Xiaomi aplikácie. Cena žiarovky sa pohybuje na úrovni: 8.50€. Vďaka kupónu s názvom: MIPHIL1 jej cena klesne na úroveň: 5.94€. Poštovné na úrovni 0.20€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Philips smart žiarovka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Kupóny zadávajte cez pc cez prehliadač Firefox, alebo Google Chrome

 

Xiaomi peňaženka

Zahraničný e-shop konečne zaradil do predaja Xiaomi peňaženku.

Xiaomi peňaženka je vyrobená z kože, má mnoho priehradok na karty. Jej cena sa pohybuje na úrovni 21.25€. Vďaka kupónu s názvom: xiaomiwallet cena klesne na hodnotu: 13.60€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi peňaženka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi dáždnik

Spoločnosť Xiaomi pod značkou Mijia v júli predstavila druhú generáciu svojho dáždniku. Jeho výhodou oproti konkurencií je, že je ho možné nie len rozložiť ako u bežných dáždnikov, ale aj zložiť automaticky pomocou tlačítka. Dáždnik je vyrobený z nylonového materiálu, dokonca má aj druhú vrstvu, ktorá chráni pred ultrafialovým žiarením. Čiže môže byť použitý nie len pri nepriaznivom počasí, ale môže slúžiť aj ako ochrana pred UV žiarením v slnečnom počasí.

Produkt je momentálne v zľave na úrovni: 18.95€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi dáždnik

Xiaomi Notebook Pro s procesorom i5

Spoločnosť Xiaomi začiatkom septembra oficiálne predstavila nový notebook určený pre profesionálov.

Nový Xiaomi Mi Notebook Pro prichádza s procesorom Intel Core i5 a s procesorom 8. generácie Intel Core i7, ktorý je oproti predchodcovi 7. generácie výkonnejší až o 40%. Nový notebook obsahuje 15.6 palcový displej s rozlíšením Full HD. Interné úložisko nájdeme o kapacite 256GB, je ním SSD disk. Notebook obsahuje grafickú kartu Geforce MX150. RAM na úrovni 8GB.

Cena notebooku v predaji verzie s procesorom Intel Core i5 sa pohybuje na úrovni 850.35€. Vďaka kupónu s názvom: GBTPC14 cena klesne na ešte lepších: 761.91€. Uvedená vezia je v čínskom jazyku. Taktiež je možný výber poštovného typu: EU Express v sume 4.51€, kedy ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi notebook Pro

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Xiaomi notebook so snímačom otlačkov

 

Zľavový kupón pre Xiaomi notebook so snímačom otlačkov.

Jeden z najnovších notebookov Xiaomi, ktorý obsahuje snímač otlačkov prstov má uhlopriečku 13.3 palca s Full HD rozlíšením. Procesorom notebooku je Intel Core i5-7200U, RAM o kapacite 8GB, interné úložisko SSD na úrovni 256GB. Na nabíjanie notebooku slúži USB port typu C. Notebook obsahuje grafickú kartu NVIDIA GeForce MX150, ktorá bez problémov zvláda novšie hry. Bez problémov zvláda aj GTA V.

Cena notebooku sa pohybuje na úrovni: 671.77.

Vďaka kupónu s názvom: BFridayGB18 cena klesne na ešte lepších: 637.76. Pri výbere poštovného typu EU Express v sume 5.10€ dodatočné poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Notebook so snímačom otlačkov

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Xiaomi kamerka

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila novú kamerku určenú do domácnosti. Momentálne ponúkame zľavový kupón.

Vďaka otáčajúcemu podstavcu je ju možné otáčať o 360 stupňov. Taktiež je možné zaznamenaný obsah nahrávať prostredníctvom USB portu na zadnej strane kamerky, či už na USB kľúč, prípadne externý disk. Nová kamerka je vybavená širokouhlým objektívom s uhlopriečkou 120 mm, videa umožní nahrávať vo formáte Full HD. Taktiež má režim nočného videnia. Je ju možné používať kamerku aj ako webovú: obsahuje mikrofón aj reproduktor, čiže zo vzdialeného miesta dokážete komunikovať s osobou na druhej strane. Kamerka sa páruje s aplikáciou Mi Home.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 22.95€.

Vďaka kupónu s názvom: DAFANG cena kamerky klesne na úroveň: 16.15€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia kamerka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

4x zubná kefka Xiaomi

Novým produktom je jednoduchá zubná kefka Xiaomi DOCTOR·B, ktorá je vyrobená z vysoko hustých štetín, ktoré poskytnú jednoduché a praktické čistenie zubov. Zubná kefka prichádza s minimalistickým dizajnom a jej telo je vyrobené z potravinárskemu PP materiálu. Štetiny sú elastické a zároveň odolné s vysokou účinnosťou čistenia, ktoré vyrába nemecká spoločnosť PEDEX.

Cena sady 4ks zubnej kefky je aktuálne v zľave za skvelých 7.64€. Poštovné zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi zubná kefka 4KS

Xiaomi najlacnejšia kamerka


Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila najlacnejšiu kamerku určenú do domácnosti. Nová kamerka je v poradí 101. produktom podznačky Mijia, ktorá taktiež vznikla ako mnoho ďalších produktov prostredníctvom crowdfundingovej kampane, čiže predbežným záujmom užívateľov. Kamerka dokáže prenášať obraz HD, vďaka aplikácií Mi Home tak máte vašu domácnosť pod kontrolou pri detekcií pohybu. Na spodnom držiaku kamerky je obojstranná lepiaca páska vďaka ktorej kamerka môže byť umiestnená napríklad na stenu. Kamerka obsahuje mikrofón aj reproduktor pre vzájomnú komunikáciu.

Momentálna cena kamerky sa pohybuje na úrovni: 14.11€.

Na výber je poštovné v cene od 0.20€. Kamerka sa páruje s aplikáciou Mi Home, nie je potrebné vlastniť Xiaomi router.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kamerka

Xiaomi Redmi Note 4 64GB GLOBAL

Xiaomi Redmi Note 4 disponuje 5.5 palcovým displejom s Full HD rozlíšením, procesorom Snapdragon 625, batériou o kapacite 4100mAh. Sklo displeja má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Zadný fotoaparát tu nájdeme 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Tiež sa tu nachádza hybridný slot pre 2 simkarty, alebo 1 simkarta + micro karta. Snímač otlačkov prstov na smartfóne je umiestnený na zadnej strane.

Smartfón v šedej variante obsahuje 4GB RAM + 64GB interné úložisko. Jeho cena sa pohybuje na úrovni 181.77€.

Vďaka kupónu s názvom: notesHS predajná cena klesne na úroveň: 144.55€. Pri výbere poštovného typu: EU Express v sume 7.50€ ďalšie poplatky pri doručení smartfónu nebudete platiť.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Redmi Note 4 GLOBAL

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Uvedený model je GLOBAL verzia s plnou podporou LTE, v balení je EU nabíjačka.

Xiaomi Redmi 4X 16GB

Xiaomi Redmi 4X prichádza s 5 palcovým displejom s rozlíšením HD, sklo má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Procesorom smartfónu je Snapdragon 435, ďalej tu máme 2GB RAM a 16GB interné úložisko, alebo 3GB RAM a 32GB interné úložisko. Smartfón obsahuje slot na 2 simkarty, alebo 1 sim + 1 Micro SD karta. Hlavný fotoaparát 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Snímač otlačkov prstov je umiestnený na zadnej strane, batéria má kapacitu 4100mAh.

Cena smartfónu s 2GB RAM a 16GB interným úložiskom v matnom čiernom prevedení sa pohybuje v sume: 96.08€. Smartfón obsahuje najnovší MIUI8 so slovenčinou.

Vďaka kupónu s názvom: Blackfridayhalf33 cena smartfónu klesne na úroveň: 85.88€. Pri výbere poštovného typu: EU Express v cene: 9.93€ ďalšie poplatky neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Redmi 4X v 16GB variante

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Notebook Pro s procesorom i7

Nový Xiaomi Mi Notebook Pro prichádza s procesorom Intel Core i7-8550U Quad Core 1.8GHz, až do 4.0GHz, ktorý je oproti predchodcovi 7. generácie výkonnejší až o 40%. Nový notebook obsahuje 15.6 palcový displej s rozlíšením Full HD. Interné úložisko nájdeme o kapacite 256GB, je ním SSD disk. Notebook obsahuje grafickú kartu Geforce MX150. RAM na úrovni 16GB.

Cena notebooku v predaji verzie s procesorom Intel Core i7 sa pohybuje na úrovni 1088.45€. Vďaka kupónu s názvom: MI16GSP cena klesne na ešte lepších: 935.39€. Taktiež je možný výber poštovného typu: EU Express v sume 4.51€, kedy ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s notebookom Xiaomi Mi Notebook Pro

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Xiaomi vysávač

Zahraničný e-shop vďaka zľavovému kupónu ponúka Xiaomi vysávač za nižšiu cenu.

Mi Robot Vacuum je veľmi inteligentný robotický vysávač, ktorý simulátne lokalizuje a mapuje prostredie pomocou algoritmu, to mu umožní efektívne zmapovať prostredie a najefektívnejšie vypočítať najlepšiu trasu čistenia. Je vybavený až 12 senzormi, kefkou, ktorá efektívne vyčistí aj nerovné podlahy.

Ako ostatné produkty Mi ekosystému aj tento produkt sa ľahko spáruje s Mi Home aplikáciou. Vďaka tejto aplikácií je možné robota ovládať na diaľku, nastaviť časy plánovania vysávania. Vysávač je mimoriadne tichý, ďalej obsahuje batériu o kapacite 5200mAh, čo umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Aplikácia tiež umožňuje vypočítať čas, ako dlho bude ešte robot vysávať daný priestor. Ak sa kapacita batérie zníži na minimum, robot sa vráti na dock stanicu pre nabíjanie.

Xiaomi vysávač máme priamo otestovaný, s aplikáciou Mi Home funguje bezproblémovo, možné je vidieť aj trasu vysávača, mapovanie miestnosti, ako na obrázku nižšie. Chválime možnosť automatického návratu na dock stanicu ak je slabá batéria, alebo ak vysávač dovysáva. Taktiež prídu aj notifikácie na smartfón, že dovysával. Robot prejde aj cez dverové lišty do výšky 1 – 2cm.

Aktuálna cena Xiaomi vysávača prvej generácie sa pohybuje na úrovni 272.11€, vďaka kupónu s názvom: XIAOMIVAC predajná cena klesne na skvelých: 246.60€. U tohto produktu je možný výber poštovného typu EU Express v sume 4.15€, kedy neplatíte poplatky navyše pri doručení produktu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi robotický vysávač

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Xiaomi Redmi Note 4X

Zľavový kupón pre Xiaomi Redmi Note 4X v modrom prevedení.

Model Xiaomi Redmi Note 4X obsahuje 5.5 palcový displej s rozlíšením Full HD s miernym 2.5 stupňovým zahnutím. Procesorom smartfónu je Snapdragon 625. Kapacita batéria dosahuje úroveň 4100mAh. Zadný fotoaparát tu nájdeme 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Ďalej tu máme slot pre 2 simkarty, alebo 1 simkarta + micro karta. Snímač otlačkov prstov na smartfóne je umiestnený na zadnej strane.

Cena modelu Xiaomi Redmi Note 4X v modrom prevedení so 4GB RAM a 64GB ROM sa pohybuje v sume 172.61€.

Vďaka kupónu s názvom: GBHSC56

cena klesne na hodnotu: 140.30€

Pri poštovnom typu EU Express v sume 9.34€ nebudete platiť ďalšie poplatky pri doručení smartfónu. Samozrejmosťou je MIUI8 a slovenčina v smarfóne.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Redmi Note 4X

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Redmi Note 4X

matte

Zahraničný e-shop ponúka v skvelej cene smartfón Xiaomi Redmi Note 4X.

Model Xiaomi Redmi Note 4X obsahuje 5.5 palcový displej s rozlíšením Full HD s miernym 2.5 stupňovým zahnutím. Procesorom smartfónu je Snapdragon 625. Kapacita batéria dosahuje úroveň 4100mAh. Zadný fotoaparát tu nájdeme 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Ďalej tu máme slot pre 2 simkarty, alebo 1 simkarta + micro karta. Snímač otlačkov prstov na smartfóne je umiestnený na zadnej strane.

Cena modelu Xiaomi Redmi Note 4X s 3GB RAM a 32GB ROM v matnom čiernom farebnom prevedení sa pohybuje v sume 144.55€.

Vďaka kupónu s názvom: BFridayGB15

cena klesne na hodnotu: 110.54€

Pri poštovnom typu EU Express v sume 9.29€ nebudete platiť ďalšie poplatky pri doručení smartfónu. Samozrejmosťou je MIUI8 a slovenčina v smarfóne.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Redmi Note 4X

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Redmi 4A

Xiaomi Redmi 4A disponuje 5 palcovým displejom s rozlíšením HD, procesorom smartfónu je 64 bitový Snapdragon 425. Smartfón disponuje RAM o kapacite 2GB, interným úložiskom 16GB, rozšíriteľným pomocou Micro SD kariet. Zadný fotoaparát 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Batéria disponuje kapacitou 3030mAh. Smartfón sa predáva s operačným systémom Android 6.0 s nadstavbou MIUI8.

Aktuálna cena smartónu Xiaomi Redmi 4A v matnom čiernom prevedení vo verzií s 16GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni 82.58€, vďaka kupónu s názvom: CXEDM4 cena smartfónu klesne na lepších 76.52€. Smartfón obsahuje najnovší MIUI8 so slovenčinou. Pri výbere poštovného typu: EU Express v sume 7.50€ ďalšie poplatky pri doručení smartfónu nebudete platiť.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Redmi 4A

Uvedená verzia obsahuje v balení EU adaptér

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express