Víkendová nádielka zľavových kupónov pre 44 Xiaomi produktov

Máme tu víkendový prehľad Xiaomi produktov v zľavách. Ponúkame až 44 zľavových kupónov pre Xiaomi produkty. Pri kúpe Xiaomi smartfónu získate 10 dolárový darčekový poukaz na ďalší nákup.

Xiaomi Band 2

Máme kupón pre náramok Xiaomi Band 2.

Oproti predchádzajúcemu modelu Mi Band 1S sa nová generácia náramku líši, že obsahuje displej, na ktorom je možné zobrazovať rôzne funkcie, či už srdečný tep, čas, stav batérie, spálené kalórie, krokomer.

V aplikácií vo smartfóne je možné ďalej nastavovať notifikácie pre hovory, sms, budík, pripomienky, notifikácie ďalších aplikácií. Náramok tiež monitoruje váš spánok a je vode-odolný.

Ďalšia skvelá funkcia, ktorou tento náramok disponuje (rovnako ako u predchádzajúceho modelu) je odomknutie Xiaomi telefónu bez nutnosti zadávania hesla alebo otlačku prsta. Čiže ak máte náramok na ruke Xiaomi telefón odomknete bez nutnosti verifikácie. Čo sa týka baterky, tak jej výdrž bola stanovená na 20 dní.

Cena náramku Xiaomi Band 2 sa aktuálne predaji pohybuje v sume 24.63€, vďaka kupónu s názvom: GBBF150 predajna cena klesne na fantastických 13.60€. v cene 0.13€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi MiBand 2

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

Xiaomi repráčik

Zahraničný e-shop po dlhom čase ponúka skvelý kupón pre čierny model Xiaomi repráčiku.

Xiaomi Mi bluetooth 4.1 reproduktor obsahuje batériu o kapacite 1200mAh, čo zaručí prehrávanie skladieb až 7 hodín. Či už smartfón alebo počítač spárujete s repráčikom prostredníctvom bluetooth technológie. Repráčik tiež obsahuje mikrofón pre telefonické hovory. Zaujímavé je riešenie hlasitosti, túto hodnotu jednoducho nastavíte rolovaním vrchnej časti repráčiku.

Aktuálna cena čierneho prevedenia sa pohybuje na úrovni 22.10€.

vďaka kupónu s názvom: Xmas136 cena repráčiku klesne na hodnotu: 19.55. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi repráčik

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi kolobežka

Kolobežka dosahuje maximálnu rýchlosť 25km/h, tento model kolobežky je lacnejšia verzia s dojazdom 20km na jedno nabitie. Maximálna nosnosť je 100kg. Kolobežka disponuje tzv. kinetickým energetickým módom, vďaka ktorému energia v batériach je dobíjaná pri voľnej jazde bez zapnutia pohonu. Na volante je vidieť 4 LED diódky, ktoré udávajú zostávajúcu kapacitu batérie. Na spárovanie s kolobežkou slúži aj aplikácia pre smartfón, kde je možné vidieť aktuálnu rýchlosť, zostávajúcu kapacitu batérie.

Cena kolobežky sa pohybuje na úrovni 255.10€.

Vďaka kupónu s názvom: Blackfridayhalf9 jej cena klesne na úroveň: 226.19€. Poštovné je zadarmo, typ Europe Railway Priority Mail. Pri kolobežke neplatíte ďalšie poplatky pri doručení. Tieto poplatky hradí samotný e-shop.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kolobežka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi adaptérik

Zahraničný e-shop ponúka kupón pre zľavu vylepšeného nabíjacieho adaptéru Xiaomi Roidmi 2S, ktorý okrem prenosu hudby do autorádia podporuje aj telefonické hovory.

Cena adaptériku sa v predaji pohybuje na úrovni 12.41€.

Vďaka kupónu s názvom: GBXM2S2S jeho cena klesne na ešte lepšiu úroveň 10.20. Poštovné na úrovni 0.26€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Roidmi 2S adaptérik

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi projektor

Spoločnosť Xiaomi v tomto roku predstavila jeden z najkvalitnejších projektorov na trhu. Projektor je vyrobený spoločnosťou Yorkey. Životnosť lasera je až 25 000 hodín, to je skutočne dlhá doba. Ak by ste ho 2 hodiny denne používali, pri udávanej živostnosti by vydržal 34 rokov. Spoločnosť Xiaomi vynaložila veľké úsilie pre predĺženie tejto živostnosti. Svietivosť je až 5000 lúmenov, vďaka ktorej je obraz jasný a krajší oproti konkurencií. Projektor tiež obsahuje 4 vysoko kvalitné reproduktory. Projektor dokáže zobraziť obraz až do neuveriteľnej uhlopriečky 381cm.

Aktuálna cena projektoru v predaji sa pohybuje na úrovni 1665.85€.

Vďaka kupónu s názvom: XMLPP

jeho cena klesne na ešte lepších 1563.81€. Skvelou výhodou je možnosť výberu poštovného typu EU Express, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení. Toto poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi projektor

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Vo videu nižšie môžme vidieť skutočne krásne a jasné zobrazovanie farieb

Nová Xiaomi Yeelight lampa

Spoločnosť Xiaomi pred pár dňami predstavila novú lampu.

Nová lampa je typu Yeelight, ktorá je veľmi podobná farebnej Xiaomi Yeelight lampe. Novú lampu chráni priehľadné sklo, vďaka ktorému je lampa dizajnovo moderná a bezpečná.

Nová lampa sa zapína celkom jednoducho a to otočením valcovitého skla do pravej strany. Lampa obsahuje batériu s kapacitou 2100 mAh, vďaka ktorej môže svietiť až 8 hodín pri plnom nabití s úrovňou jasu na 60%. Batériu je možné nabíjať prostredníctvom Micro USB portu. Možné je lampu spárovať so smartfónom prostedníctvom bluetooth technológie, dokonca je možné spárovať viac lámp súčastne, kedy jedna bude primárna a vďaka ovládaniu jednej lampy rovnaké pravidlo nastavené aj u ďalších lámp.

Cena lampy sa aktuálne pohybuje na úrovni 34.86€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom nová Xiaomi Yeelight

Xiaomi elektrický skrutkovač

Spoločnosť Xiaomi v auguste minulého roku predstavila vlastný elektrický skrutkovač, ktorého názov je Wowstick 1 fs. Skrutkovač prichádza s hliníkovým dizajnom a obsahuje aj LED svetlo. Je vybavený 2x AAA batériami s výdržou až 8 hodín nepretržitej práce alebo 180 dní v pohotovostnom režime. Hmotnosť predstavuje 234 gramov. K dispozícií je až 18 nadstavcov vyrobených z kvalitnej ocele.

Bežná cena skrutokovača sa pohybuje na úrovni 24.65€.

Vďaka kupónu s názvom: GBBF111

cena klesne ešte lepších 16.15€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi skrutkovač

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Druhá generácia bezdrôtových Xiaomi sluchátok

Spoločnosť Xiaomi v auguste oficiálne predstavila druhú generáciu svojich bezdrôtových sluchátok.

Povrch nových sluchátiek je podobný, ktorý nájdeme na Xiaomi náramkoch Mi Band 1 a Mi Band 1S. Tento dizajn je aj u prvej generácie sluchátok. Sluchátka sú vodotesné a vydržia extrémne teploty od –20°C do 70°C. Pod hliníkovým rámom nájdeme reproduktor s kovovou membránou, vďaka ktorej je najlepšia kvalita zvuku cez nezávislé zvukové komory.

Sluchátka ďalej podporujú hovory v HD kvalite s redukciou okolitého hluku. Sluchátka disponujú batériou o kapacite 110mAh, vďaka ktorej dokážu prehrávať hudbu až 7 hodín. Ultra pohotovostný režim sluchátok je 11 dní. Pri 10 minútach nabíjania batéria vydrží na 1 hodinu počúvania hudby. Približne za hodinu sa nabijú do maximálnej kapacity. Oproti prvej generácií sú ľahšie, z pôvodných 17.8g na 14.5g. K sluchátkam je dodávané aj šikovné púzdro. To nebolo súčasťou prvej generácie sluchátok.

Aktuálna cena sluchátok sa pohybuje na úrovni: 21.25€.

Vďaka kupónu s názvom: GBBF113

ich cena klesne na hodnotu: 17€. Poštovné je v cene 0.17€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi bezdrôtové sluchátka 2. generácie

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi váha

Váha dokáže monitorovať niekoľko fyzických dát, ako sú napríklad: hmotnosť, telesný tuk, svaly, BMI index, vek, hladina vody v tele. Tieto hodnoty váha dokáže namerať presnejšie pomocou multifunkčnej elektrickej striedavej impedancie. Povrch váhy pokrýva tvrdené priehľadné sklo, protišmykové. Váha je vybavená LCD displejom, ktorý funguje ako pri predchádzajúcich Xiaomi váhach, že je aktívny až pri používaní, čiže ak je vypnutý na displeji nie je vidno žiadny LCD panel.

Cena váhy sa pohybuje na úrovni 40.81€.

Vďaka kupónu: CZwarehouse6 cena váhy klesne na lepších 37.41€. Váha sa nachádza v novom českom sklade. Výhodou je rýchle dodanie kuriérom DHL, toto poštovné je v cene len 4.41€. Ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi váha v českom sklade

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

Najnovšia Xiaomi zubná kefka

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s novou zubnou kefkou. Spoločnosť prichádza na trh s lacnejšou variantou modelu Oclean, so zubnou kefkou Xiaomi Oclean SE Younth Edition. Odľahčená verzia zubnej kefky má rovnakú kapacitu batérie na úrovni až 2600 mAh, vďaka ktorej vydrží až 2 mesiace pri bežnom čistení zubov. Vďaka integrovanému bluetooth nechýba aj u nového modelu podpora spárovania s aplikáciou Mi Home. Taktiež ako ostatné zubné kefky Xiaomi má aj LED diódky zobrazujúce zostávajúcu kapacitu batérie.

Lacnejšia verzia zubnej kefky prichádza s cenou približne 42.51.

Vďaka kupónu s názvom: XMOCLSE cena zubnej kefky klesne na hodnotu: 34.01€.

Ako poštovné odporúčame vybrať Netherlands Registred. Vtedy je menšia šanca zadržania balíka.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi zubná kefka Oclean SE

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi snímač na okná

Zahraničný e-shop ponúka Xiaomi snímač na okná, alebo dvere so zľavovým kupónom lacnejšie.

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni 7.47€.

Vďaka kupónu s názvom: Xmas171

cena produktu klesne na hodnotu: 5.94€. Poštovné je v cene 0.43€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi snímač na okná

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi dron v českom sklade

o.aolcdn.com

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku oficiálne predstavila svoj prvý dron, ktorý oproti konkurencií sa líši omnoho nižšou cenou medzi profesionálnymi dronmi.

Uvedený model nahráva video v rozlišení 4K. Dron vydrží až 27. minút letu. Batéria má kapacitu 5.100mAh a dosah je neuveriteľný až 3 kilometre. Výhodu je, že dron jednoducho spárujete s aplikáciou v smartfóne a jednoducho môžete vidieť priamy prenos letu. Medzi ďalšie výhody patrí napr. pohyb po plánovanej trase.

Bežná dronu so 4K kamerou sa v českom sklade pohybuje na úrovni: 399.66.

Presne o 14.00 hod. bude platných len 20 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: hscxmas49 cena klesne na hodnotu: 382.65. Doručenie kuriérom DHL do 3 – 5 dní je v cene len 4.03€. Keďže sa nachádza produkt v českom sklade, ďalšie poplatky pri doručení produktu neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi dron v českom sklade

Kupóny odporúčame zadávať cez pc cez Firefox, alebo Google Chrome

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi kamerka do auta

Nová kamerka je 118. produktom podznačky Mijia, ktorý ako mnoho ďalších produktov podznačky vznikol prostredníctvom crowdfundingu, čiže predbežným záujmom zákazníkov o kúpu produktu.

Mijia 70 Minutes Smart Car DVR kamerka obsahuje snímač Sony IMX323 a dokáže zaznamenávať videá v rozlíšení Full HD. Fotoaparát je vybavený 130° širokouhlým objektívom, ktorý dokáže zachytiť až tri jazdné pruhy. Kamerka prichádza vo valcovitom tvare a je ju možné pripnúť o čelné sklo automobilu. Samotný fotoaparát má sférickú šošovku vyrobenú zo skla so 7 vrstvami, ktoré zvyšujú prenos svetla, znižujú odraz a bránia skrúcaniu skla pred extrémne vysokými teplotami. Kamerka má konzolu vďaka ktorej je ľahko otáčateľná. Na bočnej strane kamerky sa nachádza tlačítko pre zapnutie kamerky s tromi farebnými indikátormi: zelená určuje nahrávanie videa, modrá, že zariadenie je zapnuté, červená indikuje chybu nahrávania. Taktiež kamerka obsahuje Wifi, vďaka ktorej je ju možné spárovať so smartfónom, kde dokáže byť záznam prenášaný online.

Aktuálna cena kamerky sa pohybuje na úrovni 26.86€.

Poštovné EU Express sa pri tomto produkte nenachádza. Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, kedy je menšia šanca zadržania balíka.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kamerka do auta

Xiaomi Mijia kamerka v poľskom sklade

Spoločnosť Xiaomi nedávno oficiálne pod podznačkou Mijia predstavila novú akčnú kamerku. Kamerka konečne sa nachádza v EU sklade.

Na výrobe akčnej kamerky sa taktiež podieľa spoločnosť Yi, ale kamerka sa predáva pod podznačkou Mijia. Nová kamerka je malých rozmerov 71,5 x 42,7 x 29,5 mm a váži len 99 gramov. A práve preto je vhodná do vrecka, tak ako to bolo znázornené v dnešnej upútavke. Nová kamerka obsahuje čip Ambarella A12S75, snímač Sony IMX317, vďaka ktorému rozlíšenie fotografií je na úrovni 3840 × 2160 pixelov s možnosťou nahrávania 4K videa pri frekvencií 30fps.

Kamerka obsahuje malý 2.4 palcový displej, ktorý je jednoduchý pre prístup k nastaveniam a režimom snímania. A teraz skvelá správa. Pri 4K nahrávaní videa kamerka vydrží neuveriteľné 2 hodiny, pri formáte Full HD pri 100fps vydrží neuveriteľné 3 hodiny. Kamerka podporuje Micro SD karty až do kapacity 64GB, taktiež nechýba integrovaná Wifi a bluetooth.

Kamerka sa konečne nachádza v EU sklade, presnejšie v Poľsku v sume 94.38€. Poštovné je v cene 4.99€. Doručenie do 2 – 5 dní. Keďže je kamerka skladom v EU, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia kamerka v poľskom sklade

Xiaomi batoh

Spoločnosť Xiaomi na trhu predáva aj batoh, ktorý je ideálny na prenos notebooku.

Batoh má kapacitu 17L, batoh je vyrobený zo 100% polyesteru, takatiež je odolný proti dažďu. Ergonomický dizajn s polstrovanými popruhmi znižuje zaťaženie pri jeho nosení. Je vhodný pre notebooky s uhlopriečkou maximálne 15 palcov. Rozmery sú 30.5cm x 14cm x 40cm.

Aktuálna cena batohu sa pohybuje na úrovni 22.10€. Vďaka kupónu s názvom: xiaomibag05 jeho cena klesne na hodnotu: 17€. Poštovné je dokonca zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi batoh na notebook

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

Xiaomi okuliare pre prácu s počítačom

Spoločnosť Xiaomi v auguste predstavila nové okuliare, ktoré chránia zrak pred ultrafialovým žiarením, vhodné pre prácu napríklad s počítačom. Tento produkt vznikol pomocou crowdfundingu, čiže predobjednávkou zákazníkov v domácej Číne. Okuliare sú vyrábané spoločnosťou Turok Steinhardt. Okuliare prichádzajú v jednoduchom štýle.

Ich aktuálna cena sa pohybuje na úrovni: 17€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi okuliare

Xiaomi Fidget Cube

Spoločnosť Xiaomi v minulom mesiaci predstavila vlastnú kocku Fidget Cube. Fidget Cube je vlastne malá kocka, ktorá má rôzne malé súčiastky. Táto kocka slúži ako antistresový produkt, ináč povedané je to hračka pre dospelých. Podobný produkt sa objavil prvý krát na Kickstarteri už v roku 2016.

Kocka má hmotnosť len 50g.

Nová kocka je v predaji v zahraničnom e-shope v cene 5.09€.

Vďaka kupónu s názvom: MituCube

cena klesne na hodnotu: 4.16€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Fidget Cube

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi slnečne okuliare

Máme pre Vás zľavový kupón pre slnečné Xiaomi okuliare. Okuliare sú vhodné pre pánov aj pre dámy. Aktuálna cena okuliarov sa pohybuje na úrovni 19.55€. Vďaka kupónu s názvom: GBXMSG2230 cena okuliarov klesne na úroveň: 12.75€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi slnečné okuliare

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi čistička vzduchu

V spolupráci so zahraničným e-shopom sme si pripravili zľavový kupón pre Xiomi čističku vzduchu. Štandardný režim čistenia vzduchu je až do 330 metrov kubických za hodinu, plocha čistenia môže byť 23 až do 39 metrov štvorcových. Dvojitý ventilátor so štyrmi systémami cirkulácie vzduchu dokáže účinne vyčistiť vzduchu na miestach po celom dome. Čističku vzduchu je možné spárovať a ovládať s aplikáciou Mi Home. Je možné nastaviť 4 režimy: automatický, spánkový, rýchly, režim nastavenia časovania. Čistička vzduchu Xiaomi môže efektívne adsorbovať formaldehyd, odstrániť sekundárny dym, prach.

Jej aktuálna cena sa pohybuje na úrovni 108.84€, vďaka kupónu s názvom: GBMiAirP cena klesne na ešte lepších 93.53€. Navyše pri výbere poštovného typu EU Express v cene 7.48€ neplatíte ďalšie poplatky pri doručení.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi čistička vzduchu

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Xiaomi stropná lampa v EU sklade

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre stropnú lampu Xiaomi v bielom farebnom prevedení. Nová lampu lampu je možné ovládať prostredníctvom aplikácie v smartfóne, vďaka Wifi alebo Bluetooth technológií. K novej lampe je taktiež dodávaný aj diaľkový ovládač.

Jej aktuálna cena v EU sklade sa pohybuje na úrovni 61.22€. Vďaka kupónu s názvom: DYeelight jej cena klesne na hodnotu: 56.12€. Poštovné kuriérom DHL je v cene len 4.41€. Výhodou EU skladu je rýchle dodanie produktu, keďže produkt je skladom v EU, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Stropná lampa Xiaomi

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Gateway

Zahraničný e-shop si pripravil skvelý zľavový kupón pre Xiaomi Gateway. Xiaomi Gateway je hlavná riadiaca jednotka šikovnej domácnosti Xiaomi. K tejto jednotke je možné pripájať rôzne Xiaomi bluetooth snímače, napríklad snímač vody, teplotný snímač, pohybový snímač. Riadiaca jednotka taktiež obsahuje LED svetlo, s možnosťou nastavenia rôznych farieb.

Vďaka snímačom je možné nastavovať rôzne pravidlá napr:

Ak v noci snímač zosníma váš pohyb, svetlo sa zapne, možnosť nastavenia intervalu napríklad aby jednotka svietila len minútu.

Jednotka má aj integrovaný alarm takže je možné aj nastaviť ak snímač zosníma pohyb, alarm sa zapne.

Dverový senzor, ako aj senzor pohybu v aplikácií zaznamenávajú aj časy.

Pre majiteľov čističiek vzduchu je možné napríklad nastaviť pravidlo, ak otvoríte okno, na ktorom máte snímač, čistička vzduchu sa vypne. Ak zatvoríte okno, čistička vzduchu sa zapne.

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni: 22.95€.

Vďaka kupónu s názvom: Xmas094 cena produktu klesne na hodnotu: 20.40€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Gateway riadiaca jednotka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

Najnovšia Xiaomi čistička vzduchu

Spoločnosť Xiaomi v septembri predstavila novú čističku vzduchu. Nový model čističky vzduchu je nástupcom minuloročného modelu Mi Air Purifier Pro.

Xiaomi Mi Air Purifier 2S čistička vzudchu obsahuje rovnako ako u prechádzajúceho modelu OLED displej, ktorého podsvietenie vďaka zabudovanému svetelnému senzoru sa zmení na základe okolitého osvetlenia. To zaručuje, že svetlo nie je príliš silné v noci, aby nenarušovalo spánok.

Behom hodiny čistička vzduchu vyčistí vzduch až do 310 metrov kubických, plocha čistenia môže byť 21 až do 32 metrov štvorcových. Čističku vzduchu je možné spárovať a ovládať s aplikáciou Mi Home, ako aj u predchádzajúcej generácie. Taktiež je možné nastaviť 4 režimy: automatický, spánkový, rýchly, režim nastavenia na základe časovania. Čistička vzduchu Xiaomi môže efektívne absorbovať formaldehyd, odstrániť sekundárny dym, prach, cigaretový dym, peľ.

Nová čistička sa v zahraničnom e-shope predáva v cene 229.59€. Vďaka kupónu s názvom: XMAP2S jej cena klesne na hodnotu: 195.57€. Poštovné EU Express je dokonca zadarmo. Pri tomto type poštovného neplatíte ďalšie poplatky pri doručení.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mi Air Purifier 2S

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Xiaomi Piston

Zľavový kupón pre Xiaomi Piston sluchátka v čiernom farebnom prevedení.

Kupón:

hscxmas63

Vďaka kupónu sa cena zníži na úroveň: 2.54€ z pôvodných 4.07€. Poštovné už za 0.26€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Piston sluchátka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

Xiaomi Mijia skrutkovač

Sada skrutkovačov Mijia Wiha teraz v lepšej cene vďaka kupónu. Wiha je TOP značka nie len v Nemecku, ale aj po celom svete, ktorá vyrába veľmi kvalitné pracovné nástroje, s viac ako 75 ročnou činnosťou. Medzi klientmi tejto spoločnosti patria spoločnosti ako: Siemens, Foxconn, Volkswagen, Mercedes-Benz. Cena sady sa v predaji pohybuje na úrovni 23.57. Spoločnosť Xiaomi spolupracuje s viac ako 77 spoločnosťami na výrobe svojich produktov. Sada obsahuje 24 rôznych nadstavcov, ktorých povrch je odolný voči korózií. Všetko sa nachádza v malej krabičke z hliníka vyrábaného eloxovaným procesom.

Aktuálne produkt sa predáva v cene na úrovni 19.55€.

Vďaka kupónu s názvom: XiaomiWiha cena klesne na hodnotu: 17€. Poštovné zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia sada skrutkovačov

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi teplomer

Tento teplomer vám poskytne pohodlnejšie, hygienické a presnejšie meranie teploty tela. Teplomer dokáže detekovať teplotu behom 1 sekundy, vďaka bezkontaktnému infračervenému snímaču. Po zmeraní teploty teplomer mierne zavibruje. Tento snímač je nemeckej spoločnosti Heimann. Teplomer obsahuje LED displej, kde sa zobrazí teplota. Napájaný je 2x AAA batériami s výdržou až na 3000 meraní.

Aktuálna cena teplomeru sa pohybuje na úrovni: 31.96€.

Vďaka kupónu s názvom: MiTher jeho cena klesne na úroveň: 20.40€. Poštovné za 2€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi teplomer

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

Xiaomi myška

xiaomi-mouse-2

Zahraničný e-shop si pripravil kupón pre Xiaomi myšku.

Spodná časť je vyrobená z plastu, rovnako ako aj rolovacie koliečko a jeho okolie. Vrchná časť je vyrobená z pieskovaného eloxovaného hliníka, dizajnom podobnému tomu, ktorý používa Apple MacBook. Na spodnej strane myšky nájdeme hlavný vypínač, bluetooth modul a optický senzor. Xiaomi tvrdí, že snímač u novej myšky je vysoko kvalitný s presnosťou 95%. Dokonca sa môže použiť na povrchu s mliečnym sklom alebo textilom. Myš je možné spárovať pomocou Bluetooth technológie, alebo Wifi, dokonca podporuje pripojenie k dvom zariadeniam naraz. Podporovaná vzdialenosť od zariadenia je až 10m a je napájaná 3V batériou. Nová myška podporuje systémy Windows 7, 8, 10.

Cena myšky sa pohybuje na úrovni 14.45€.

Vďaka kupónu s názvom: GBBF070 cena myšky klesne na hodnotu: 8.50€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi myš
Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nová Xiaomi lampa

Spoločnosť Xiaomi v septembri predstavila novú stolnú lampu. Zahraničný e-shop momentálne znížil cenu novej lampy. Nová Xiaomi Yeelight lampa má až 5 nastaviteľných úrovní jasu, 5 nastaviteľných úrovní teploty farieb. Telo novej lampy je kovové, pri hlavnom module lampa obsahuje silikónový povrch, vďaka ktorému je ju možné otáčať o 360 stupňov. Lampa obsahuje 60 vysokokvalitných LED žiaroviek pozostávajúcich z 30 teplých a 30 chladných farieb s indexom až 88. Tak dosiahne jas na úrovni až do 260 lumenov.

Nová lampa prichádza v 2 verziách. Základná, ktorá váži 590 gramov a má výkon 3W. Taktiež má Micro USB port a môže byť dokonca napájaná prostredníctvom USB powerbanky.

K dispozícií je aj výššia verzia s integrovanou batériou o kapacite 2000mAh, vďaka ktorej vydrží až 5 hodín svietenia. Táto verzia váži 650 gramov a má výkon 5W.

Nová lampa obsahuje 3 tlačítka. Jedno pre zapnutie, ďalšie pre jas, ďalšie pre nastavenie teploty farieb.

Jena cena klesla na úroveň: 22.95€. Poštovné je dokonca zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Yeelight lampa

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

2. generácia Xiaomi vysávača

Spoločnosť Xiaomi minulý mesiac predstavila druhú generáciu robotického vysávača.

Nový vysávač má úplne nový názov. Jeho názov je Xiaomi Roborock Sweep One. Oproti vysávaču Mi Robot Vacuum nový model prichádza vo vyššej cene. V mnohých ohľadoch je podobný vysávaču Mi Robot Vacuum, stále je okrúhly a vybavený mnohými senzormi. Motor je výkonnejší a vyvíja tlak 2000 Pa oproti 1800 Pa u Mi Robot Vacuum. Inovatívna funkcia tohto modelu oproti prvému modelu Vacuum vysavača je, že dokáže čistiť vodou. Má nádrž pre vodu, ktorá sa mierne aplikuje na podlahu. Toto čistenie môže trvať 45 až 60 minút prevádzky. Vďaka 5200mAh batérií umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Ak detekuje koberec, jeho výkon sa zvýši. Ostatné funkcie oproti Mi Robot Vacuum sú rovnaké.

Aktuálna cena Xiaomi Roborock Sweep One vysávača sa pohybuje na úrovni 476.19€, vďaka kupónu s názvom: NEWXMVCM predajná cena klesne na lepších: 425.17€. U tohto produktu je možný výber poštovného typu EU Express v sume 4.15€, kedy ďalšie poplatky pri doručení neplatíte (DPH/CLO). Tieto poplatky hradí e-shop. Balík je doručovaný DPD kuriérom. E-shop uvádza odoslanie produktu zákazníkom od 11. decembra.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Roborock Sweep One

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi notebook s procesorom i7

Spoločnosť Xiaomi začiatkom septembra oficiálne predstavila nový notebook určený pre profesionálov.

Nový Xiaomi Mi Notebook Pro prichádza s procesorom Intel Core i7-8550U Quad Core 1.8GHz, až do 4.0GHz, ktorý je oproti predchodcovi 7. generácie výkonnejší až o 40%. Nový notebook obsahuje 15.6 palcový displej s rozlíšením Full HD. Interné úložisko nájdeme o kapacite 256GB, je ním SSD disk. Notebook obsahuje grafickú kartu Geforce MX150. RAM na úrovni 16GB.

Cena notebooku v predaji verzie s procesorom Intel Core i7 sa pohybuje na úrovni 1020.42€. Vďaka kupónu s názvom: MIPro16G cena klesne na ešte lepších: 986.41€. Taktiež je možný výber poštovného typu: EU Express v sume 4.51€, kedy ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s notebookom Xiaomi Mi Notebook Pro

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Xiaomi v v spolupráci so Philips Slovensko!

poločnosť Xiaomi v minulom roku uzavrela spoluprácu so spoločnosťou Philips Slovensko.

Ponúkame kupón model žiarovky, ktorú je tiež možné ovládať prostredníctvom Xiaomi aplikácie. Cena žiarovky sa pohybuje na úrovni: 8.50€. Vďaka kupónu s názvom: MIPHIL1 jej cena klesne na úroveň: 5.94€. Poštovné na úrovni 0.20€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Philips smart žiarovka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Kupóny zadávajte cez pc cez prehliadač Firefox, alebo Google Chrome

Xiaomi teplomer

Zahraničný e-shop momentálne vďaka kupónu ponúka v zníženej cene Xiaomi teplomer.

Jeho aktuálna cena sa pohybuje na úrovni 9.35€.

Vďaka kupónu s názvom: GBMMTH

cena klesne na hodnotu: 7.55€. Poštovné je v cene: 0.32€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi teplomer

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi peňaženka

Zahraničný e-shop konečne zaradil do predaja Xiaomi peňaženku.

Xiaomi peňaženka je vyrobená z kože, má mnoho priehradok na karty. Jej cena sa pohybuje na úrovni 21.25€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi peňaženka

Xiaomi svetielko s powerbankou

Spoločnosť Xiaomi pred pár dňami prišla na trh s ďalším novým produktom. Je ním Xiaomi LED svetlo, na ktorom je možné nastaviť až 11 úrovní jasu a taktiež režim SOS. LED svetlo obsahuje integrovanú batériu s kapacitou 3350 mAh, ktorú je možné nabiť jednoducho prostredníctvom Micro USB káblika. Navyše kapacita batérie sa dá využiť aj na nabitie vašich zariadení. Intenzita LED svetla sa nastavuje jednoduchým otočením šedej časti. Svetlo je kompaktné s dĺžkou len 12cm a s priemerom 2.55cm. Váži len 103 gramov.

Aktuálna cena v predaji sa pohybuje na úrovni 17€. Vďaka kupónu s názvom: XMILED cena svetla klesne na hodnotu 14.45€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi LED svetlo

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

10ks Xiaomi bateriek

Zahraničný e-shop aktuálne ponúka Xiaomi baterky v skvelej cene.

V balení nájdeme až 10 kusov. Aktuálna cena balenia 10ks sa pohybuje na úrovni 3.54€. Poštovné je v cene 0.09€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom 10 kusov Xiaomi bateriek

Xiaomi dáždnik

Spoločnosť Xiaomi pod značkou Mijia v júli predstavila druhú generáciu svojho dáždniku. Jeho výhodou oproti konkurencií je, že je ho možné nie len rozložiť ako u bežných dáždnikov, ale aj zložiť automaticky pomocou tlačítka. Dáždnik je vyrobený z nylonového materiálu, dokonca má aj druhú vrstvu, ktorá chráni pred ultrafialovým žiarením. Čiže môže byť použitý nie len pri nepriaznivom počasí, ale môže slúžiť aj ako ochrana pred UV žiarením v slnečnom počasí.

Produkt je momentálne v zľave na úrovni: 20.40€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi dáždnik

Xiaomi Notebook Pro s procesorom i5

Spoločnosť Xiaomi začiatkom septembra oficiálne predstavila nový notebook určený pre profesionálov.

Nový Xiaomi Mi Notebook Pro prichádza s procesorom Intel Core i5 a s procesorom 8. generácie Intel Core i7, ktorý je oproti predchodcovi 7. generácie výkonnejší až o 40%. Nový notebook obsahuje 15.6 palcový displej s rozlíšením Full HD. Interné úložisko nájdeme o kapacite 256GB, je ním SSD disk. Notebook obsahuje grafickú kartu Geforce MX150. RAM na úrovni 8GB.

Cena notebooku v predaji verzie s procesorom Intel Core i5 sa pohybuje na úrovni 756.81€. Vďaka kupónu s názvom: MIBOOKPRO cena klesne na ešte lepších: 748.31€. Uvedená vezia je v čínskom jazyku. Taktiež je možný výber poštovného typu: EU Express v sume 4.51€, kedy ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi notebook Pro

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Stropná Xiaomi žiarovka

Najnovším produktom do rodiny Xiaomi patrí stropná LED žiarovka.

Oproti konkurencií produkt od Xiaomi je úspornejší a razučuje dlhú životnosť. Aktuálna cena žiarovky sa pohybuje na úrovni 7.64€.

Vďaka kupónu s názvom: cybermonday121

cena žiarovky klesne na hodnotu približne: 5.94€. Poteší poštovné zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Led žiarovka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi notebook so snímačom otlačkov

 

Zľavový kupón pre Xiaomi notebook so snímačom otlačkov.

Jeden z najnovších notebookov Xiaomi, ktorý obsahuje snímač otlačkov prstov má uhlopriečku 13.3 palca s Full HD rozlíšením. Procesorom notebooku je Intel Core i5-7200U, RAM o kapacite 8GB, interné úložisko SSD na úrovni 256GB. Na nabíjanie notebooku slúži USB port typu C. Notebook obsahuje grafickú kartu NVIDIA GeForce MX150, ktorá bez problémov zvláda novšie hry. Bez problémov zvláda aj GTA V.

Cena notebooku sa pohybuje na úrovni: 663.27.

Vďaka kupónu s názvom: BFridayGB18 cena klesne na ešte lepších: 637.76. Pri výbere poštovného typu EU Express v sume 5.10€ dodatočné poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Notebook so snímačom otlačkov

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Najnovšia generácia Xiaomi kolobežky

Spoločnosť Xiaomi pred pár mesiacmi predstavila novú generáciu vlastnej kolobežky. Kolobežka dosahuje maximálnu rýchlosť 20km/h, tento model kolobežky má dojazd 25km na jedno nabitie, rovnako ako u prvej generácie. Maximálna nosnosť je 100kg. Kolobežka disponuje tzv. kinetickým energetickým módom, vďaka ktorému energia v batériach je dobíjaná pri voľnej jazde bez zapnutia pohonu. Na displeji sa zobrazuje kapacita batérie, aktuálna rýchlosť. Na spárovanie s kolobežkou slúži aj aplikácia pre smartfón, kde je možné vidieť aktuálnu rýchlosť, zostávajúcu kapacitu batérie. Kolobežka má aj špeciálny mód uzamknutia. Taktiež je ju možné mierne sklopiť, tento systém slúži vlastne ako stojan.

Aktuálna cena kolobežky sa pohybuje na úrovni 221.08€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kolobežka

4x zubná kefka Xiaomi

Novým produktom je jednoduchá zubná kefka Xiaomi DOCTOR·B, ktorá je vyrobená z vysoko hustých štetín, ktoré poskytnú jednoduché a praktické čistenie zubov. Zubná kefka prichádza s minimalistickým dizajnom a jej telo je vyrobené z potravinárskemu PP materiálu. Štetiny sú elastické a zároveň odolné s vysokou účinnosťou čistenia, ktoré vyrába nemecká spoločnosť PEDEX.

Cena sady 4ks zubnej kefky je aktuálne v zľave za skvelých 8.50€. Poštovné je v cene 0.04€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi zubná kefka 4KS

Xiaomi najlacnejšia kamerka


Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila najlacnejšiu kamerku určenú do domácnosti. Nová kamerka je v poradí 101. produktom podznačky Mijia, ktorá taktiež vznikla ako mnoho ďalších produktov prostredníctvom crowdfundingovej kampane, čiže predbežným záujmom užívateľov. Kamerka dokáže prenášať obraz HD, vďaka aplikácií Mi Home tak máte vašu domácnosť pod kontrolou pri detekcií pohybu. Na spodnom držiaku kamerky je obojstranná lepiaca páska vďaka ktorej kamerka môže byť umiestnená napríklad na stenu. Kamerka obsahuje mikrofón aj reproduktor pre vzájomnú komunikáciu.

Momentálna cena kamerky sa pohybuje na úrovni: 15.81€.

Na výber je poštovné v cene od 0.20€. Kamerka sa páruje s aplikáciou Mi Home, nie je potrebné vlastniť Xiaomi router.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kamerka

Xiaomi vysávač

Mi Robot Vacuum je veľmi inteligentný robotický vysávač, ktorý simulátne lokalizuje a mapuje prostredie pomocou algoritmu, to mu umožní efektívne zmapovať prostredie a najefektívnejšie vypočítať najlepšiu trasu čistenia. Je vybavený až 12 senzormi, kefkou, ktorá efektívne vyčistí aj nerovné podlahy.

Ako ostatné produkty Mi ekosystému aj tento produkt sa ľahko spáruje s Mi Home aplikáciou. Vďaka tejto aplikácií je možné robota ovládať na diaľku, nastaviť časy plánovania vysávania. Vysávač je mimoriadne tichý, ďalej obsahuje batériu o kapacite 5200mAh, čo umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Aplikácia tiež umožňuje vypočítať čas, ako dlho bude ešte robot vysávať daný priestor. Ak sa kapacita batérie zníži na minimum, robot sa vráti na dock stanicu pre nabíjanie.

Xiaomi vysávač máme priamo otestovaný, s aplikáciou Mi Home funguje bezproblémovo, možné je vidieť aj trasu vysávača, mapovanie miestnosti, ako na obrázku nižšie. Chválime možnosť automatického návratu na dock stanicu ak je slabá batéria, alebo ak vysávač dovysáva. Taktiež prídu aj notifikácie na smartfón, že dovysával. Robot prejde aj cez dverové lišty do výšky 1 – 2cm.

Aktuálna cena Xiaomi vysávača prvej generácie sa pohybuje na úrovni 289.11€, vďaka kupónu s názvom: XIAOMIVAC predajná cena klesne na skvelých: 246.60€. U tohto produktu je možný výber poštovného typu EU Express v sume 4.15€, kedy neplatíte poplatky navyše pri doručení produktu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi robotický vysávač

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express


V spolupráci so zahraničným e-shopom Gearbest sme si pre čitateľov pripravili menší darček. Tento mesiac ponúkame až 10 dolárový poukaz po objednávke hociktorého Xiaomi smartfónu z webového e-shopu Gearbest.

Potrebné je:

  1. Objednať si Xiaomi smartfón z webovej stránky Gearbest.
  2. Následne na náš e-mail admin@xiaomiphone.sk nám zaslať číslo objednávky a vašu e-mailovú adresu registrovanú v e-shope Gearbest, pod ktorou nakupujete.
  3. Do 48 hodín Vám na účet Gearbest bude pripísaná čiastka 10 dolárov na nákup – pri momentálnom kurze to vychádza približne 8.52.

Po pripísaní na účet ak budete objednávať ďalší tovar, pod kolonku platby sa vám zobrazí možnosť GB Gift Card, kde vyberiete daný poukaz a použijete ho.

Poukaz môže byť použitý na kúpu hocijakého tovaru. Poukaz funguje spôsobom, že do hodnoty 10 dolárov, čiže 8.52, môže byť maximálna konečná suma objednávky. Čiže v objednávke môže byť viac produktov, ale len do konečnej výslednej sumy 10 dolárov. Napríklad produkty z kategórie: https://www.gearbest.com/zone-deals.html

Ponuka platí pre objednávky od 13. decembra 17:00 hod. , do 31. decembra 2017 – uplatnenie 10 dolárového kupónu platí len v tomto termíne, dodatočné uplatnenie po tomto termíne spätne sa nenastavuje.

Xiaomi Note 2 v EU sklade

14753454_10153773217426612_3060928632852374402_o

Smartfón Xiaomi Note 2 prichádza so zahnutým sklom na prednej aj zadnej strane. Zadná strana je hlinníková na ktorej sa nachádza sklo. Displej smartfónu je vyrábaný technológiou OLED a jeho uhlopriečka je 5.7 palca. Displej pokrýva 77.2% percenta prednej časti. Procesorom zariadenia Mi Note 2 je výkonný procesor Snapdragon 821 taktovaný na 2.35GHz.

Máme tu viacero verzií RAM a interného úložiska. 4GB RAM + 64GB interné úložisko, 6GB RAM + 128GB interné úložisko, 6GB RAM + 128GB interné úložisko – špeciálna globálna edícia s plnou podporou LTE. Batéria v smartfóne disponuje kapacitou 4070mAh, ktorá podporuje rýchlonabíjanie Quick Charge 3.0. Taktiež je tu podpora NFC. Ultrazvukový snímač otlačkov prstov na prednej strane. Zadný fotoaparát je až 22 megapixelový s možnosťou nahrávania videa vo formáte 4K. Predný fotoaparát tu nájdeme 8 megapixelový.

Smartfón v internetovom e-shope je dodávaný s najnovším MIUI8 tiež so slovenským jazykom. Cena čierneho modelu 4GB RAM + 64GB interné úložisko sa pohybuje v sume 272.96.

Cena poštovného sa pohybuje na úrovni 7.16€. Smartfón sa nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Note 2 v EU sklade

Xiaomi Max 2 zlatý

Xiaomi Max 2 prichádza so 6.4 palcovým displejom s rozlíšením Full HD, procesorom Snapdragon 625. Oproti prvej generácií modelu Max rámčeky u nového smartfónu sú užšie o 53%. Smartfón obsahuje 4GB RAM spolu so 64GB interným úložiskom, vyššia varianta obashuje 4GB RAM so 128GB interným úložiskom. Hlavný fotoaparát je 12 megapixelový. Predný fotoaparát 5 megapixelový. U prvej generácie sme sa stretli s batériou o kapacite 4850mAh, nový model obsahuje až 5300mAh batériu, ktorá sľubuje až 18 hodín prehrávania videa, 57 hodín kontinuálneho hovoru.

Vďaka ohromnej kapacite batérie tiež smartfón slúži aj ako powerbanka. Vďaka podporuje Quick Charge 3.0 smartfón behom hodiny je nabitý na kapacitu 68%. Na nabíjanie slúži USB konektor typu C. Smartfón beží na operačnom systéme Android 7.1 s nadstavbou MIUI8, ktorý u tohto modelu obsahuje aj možnosť rozdelenia obrazovky na dve aplikácie. V ponuke sú dve varianty so 4GB RAM a 64GB interným úložiskom, ďalšia varianta je so 4GB RAM a 128GB interným úložiskom.

Cena v predaji zahraničného e-shopu v zlatej variante sa pohybuje na úrovni: 211.37€, so 4GB RAM a 64GB interným úložiskom.

 

Vďaka kupónu s názvom: GBBF054

cena klesne na hodnotu: 156.46€.

Odporúčame vybrať poštovné typu: Belgium Registered ktoré je zadarmo, ak by smartfón bol zadržaný colnicou, potrebné počítať s 20% platbou DPH.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Max 2 v zlatom prevedení

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Mi6 prichádza s 5.15 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfón obsahuje procesor Snapdragon 835. V AnTuTu smartfón Mi6 dosahuje skóre 184.292 vďaka čomu je najvýkonnejším smartfónom súčasnosti. Telo smartónu Xiaomi Mi6 je krásne zahnuté na predej aj zadnej strane. Na zadnej strane je to tzv. 4D zahnutie, kedy je smartfón zahnutý aj na bočných aj na vrchnej a spodnej časti. Oproti predchádzajúcemu modelu batéria u nového Xiaomi Mi6 bola zvýšená na kapacitu 3 350mAh, tiež podporuje Quick Charge 3.0. Audio jack v smartfóne chýba, vďaka tomu je smartfón vode-odolný. Smartfón získal duálny fotoaparát, každý 12 megapixelový, s optickou stabilizáciou. Predný fotoaparát 8 megapixelový. Smartfón prichádza v 5 farebných prevedeniach: biela, čierna, modrá, špeciálna strieborná edícia, keramika. V základnej edícií nechýba 6GB RAM a 64GB interné úložisko.

Smartfón obsahuje najnovší MIUI8 so slovenčinou.

Aktuálna cena smartfónu sa pohybuje na úrovni: 348.64€.

Vďaka kupónu s názvom: mi6xm cena klesne na lepších: 340.13€.

Odporúčame vybrať poštovné typu: Belgium Registered ktoré je zadarmo, ak by smartfón bol zadržaný colnicou, potrebné počítať s 20% platbou DPH.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi6

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Redmi Note 4 GLOBAL – zlaté farebné prevedenie

Xiaomi Redmi Note 4 disponuje 5.5 palcovým displejom s Full HD rozlíšením, procesorom Snapdragon 625, batériou o kapacite 4100mAh. Sklo displeja má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Zadný fotoaparát tu nájdeme 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Tiež sa tu nachádza hybridný slot pre 2 simkarty, alebo 1 simkarta + micro karta. Snímač otlačkov prstov na smartfóne je umiestnený na zadnej strane.

Smartfón v zlatej variante obsahuje 3GB RAM + 32GB interné úložisko. Jeho cena sa pohybuje na úrovni 132.65€.

Vďaka kupónu s názvom: note4thgb predajná cena klesne na úroveň: 127.55€.

Uvedená verzia je GLOBAL ROM s plnou podporou LTE. Nechýba EU adaptér.

Odporúčame vybrať poštovné typu: Belgium Registered ktoré je zadarmo, ak by smartfón bol zadržaný colnicou, potrebné počítať s 20% platbou DPH.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Redmi Note 4 s plným LTE

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Redmi Note 4 GLOBAL – čierne farebné prevedenie

Xiaomi Redmi Note 4 disponuje 5.5 palcovým displejom s Full HD rozlíšením, procesorom Snapdragon 625, batériou o kapacite 4100mAh. Sklo displeja má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Zadný fotoaparát tu nájdeme 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Tiež sa tu nachádza hybridný slot pre 2 simkarty, alebo 1 simkarta + micro karta. Snímač otlačkov prstov na smartfóne je umiestnený na zadnej strane.

Smartfón v čiernej variante obsahuje 3GB RAM + 32GB interné úložisko. Jeho cena sa pohybuje na úrovni 129.25€.

Vďaka kupónu s názvom: note4hsgb predajná cena klesne na úroveň: 127.55€.

Odporúčame vybrať poštovné typu: Belgium Registered ktoré je zadarmo, ak by smartfón bol zadržaný colnicou, potrebné počítať s 20% platbou DPH.

Uvedená verzia je GLOBAL ROM s plnou podporou LTE. Nechýba EU adaptér.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Redmi Note 4 GLOBAL

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Mix 2

Xiaomi Mix 2 prichádza s 5.99 palcovým displejom s rozlíšením 2160 x 1080 pixelov, v pomere 18:9. Displej tak pokrýva 90% prednej časti smartfónu. Procesorom smartfónu je špičkový Snapdragon 835 s grafickým adaptérom Adreno 540. Navyše nechýba plná podpora LTE v pásme B20! Samozrejmosťou je dual sim.

Model obsahuje hlavný fotoaparát 12 megapixelový so snímačom Sony IMX386. Práve tento tento snímač je použitý v modeli Xiaomi Mi6. Predný fotoaparát smartfón obsahuje 5 megapixelový. Na zadnej strane sa nachádza snímač otlačkov prstov. Keďže smartfón obsahuje menší displej oproti prvej generácií, smartfón obsahuje aj menšiu batériu, s kapacitou 3400mAh, s podporou rýchlonabíjania Quick Charge 3.0. Na nabíjanie slúži USB port typu C. Smartfón obsahuje audio jack.

Aktuálna cena medzinárodnej varianty so všetkými jazykmi sa pohybuje na úrovni 481.30.

Vďaka kupónu s názvom: mix2gbth

cena klesne na hodnotu: 408.16.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mix 2 GLOBAL

Odporúčame vybrať poštovné typu: Belgium Registered ktoré je zadarmo, ak by smartfón bol zadržaný colnicou, potrebné počítať s 20% platbou DPH.

Uvedená verzia je GLOBAL ROM s plnou podporou LTE. Nechýba EU adaptér.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Redmi Note 4 v šedej variante

Xiaomi Redmi Note 4 disponuje 5.5 palcovým displejom s Full HD rozlíšením, procesorom Snapdragon 625, batériou o kapacite 4100mAh. Sklo displeja má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Zadný fotoaparát tu nájdeme 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Tiež sa tu nachádza hybridný slot pre 2 simkarty, alebo 1 simkarta + micro karta. Snímač otlačkov prstov na smartfóne je umiestnený na zadnej strane.

Smartfón v šedej variante obsahuje 3GB RAM + 32GB interné úložisko. Jeho cena sa pohybuje na úrovni 131.80€.

Vďaka kupónu s názvom: GBBF124 predajná cena klesne na úroveň: 108.94€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Redmi Note 4 v šedom prevedení

Odporúčame vybrať poštovné typu: Belgium Registered ktoré je zadarmo, ak by smartfón bol zadržaný colnicou, potrebné počítať s 20% platbou DPH.

Uvedená verzia je GLOBAL ROM s plnou podporou LTE. Nechýba EU adaptér.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Redmi 4X 16GB

Xiaomi Redmi 4X prichádza s 5 palcovým displejom s rozlíšením HD, sklo má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Procesorom smartfónu je Snapdragon 435, ďalej tu máme 2GB RAM a 16GB interné úložisko, alebo 3GB RAM a 32GB interné úložisko. Smartfón obsahuje slot na 2 simkarty, alebo 1 sim + 1 Micro SD karta. Hlavný fotoaparát 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Snímač otlačkov prstov je umiestnený na zadnej strane, batéria má kapacitu 4100mAh.

Cena smartfónu s 2GB RAM a 16GB interným úložiskom v matnom čiernom prevedení sa pohybuje v sume: 104.59€. Smartfón obsahuje najnovší MIUI8 so slovenčinou.

Vďaka kupónu s názvom: Blackfridayhalf33 cena smartfónu klesne na úroveň: 85.88€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Redmi 4X v 16GB variante

Odporúčame vybrať poštovné typu: Belgium Registered ktoré je zadarmo, ak by smartfón bol zadržaný colnicou, potrebné počítať s 20% platbou DPH.

Xiaomi Mi6 v krásnom modrom prevedení

Xiaomi Mi6 prichádza s 5.15 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfón obsahuje procesor Snapdragon 835. V AnTuTu smartfón Mi6 dosahuje skóre 184.292 vďaka čomu je najvýkonnejším smartfónom súčasnosti. Telo smartónu Xiaomi Mi6 je krásne zahnuté na predej aj zadnej strane. Na zadnej strane je to tzv. 4D zahnutie, kedy je smartfón zahnutý aj na bočných aj na vrchnej a spodnej časti. Oproti predchádzajúcemu modelu batéria u nového Xiaomi Mi6 bola zvýšená na kapacitu 3 350mAh, tiež podporuje Quick Charge 3.0.

Audio jack v smartfóne chýba, ale súčasťou balenia je adaptér, z USB C na audio konektor, smartfón vďaka odstráneniu jacku je vode-odolný – odolný voči striekajúcej vode, nie odolný voči ponoreniu do vody. V balení tiež sa nachádza kryt. Smartfón získal duálny fotoaparát, každý 12 megapixelový, s optickou stabilizáciou. Predný fotoaparát 8 megapixelový. Smartfón prichádza v 5 farebných prevedeniach: biela, čierna, modrá, špeciálna strieborná edícia, keramika. V základnej edícií nechýba 6GB RAM a 64GB interné úložisko. Vyššia varianta ponúka 128GB interné úložisko.

Modrá farebná verzia obsahuje 64GB interné úložisko a 4GB RAM. Cena smartfónu bola znížená na úroveň 306.12€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi6

Odporúčame vybrať poštovné typu: Belgium Registered ktoré je zadarmo, ak by smartfón bol zadržaný colnicou, potrebné počítať s 20% platbou DPH.

Xiaomi Redmi Note 4X

Zľavový kupón pre Xiaomi Redmi Note 4X v modrom prevedení.

Model Xiaomi Redmi Note 4X obsahuje 5.5 palcový displej s rozlíšením Full HD s miernym 2.5 stupňovým zahnutím. Procesorom smartfónu je Snapdragon 625. Kapacita batéria dosahuje úroveň 4100mAh. Zadný fotoaparát tu nájdeme 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Ďalej tu máme slot pre 2 simkarty, alebo 1 simkarta + micro karta. Snímač otlačkov prstov na smartfóne je umiestnený na zadnej strane.

Cena modelu Xiaomi Redmi Note 4X v modrom prevedení so 4GB RAM a 64GB ROM sa pohybuje v sume 172.61€.

Vďaka kupónu s názvom: GBHSC56

cena klesne na hodnotu: 140.30€

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Redmi Note 4X

Odporúčame vybrať poštovné typu: Belgium Registered ktoré je zadarmo, ak by smartfón bol zadržaný colnicou, potrebné počítať s 20% platbou DPH.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť