Vyberáme 15 smartfónov za skvelé ceny, Xiaomi smartfóny s kupónom lacnejšie

Poďme sa pozrieť na smartfóny, ktoré je možné kúpiť z Gearbestu momentálne v zľave. K Xiaomi smartfónom ponúkame aj zľavový kupón.

Xiaomi Mi6

Xiaomi Mi6 prichádza s 5.15 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfón obsahuje procesor Snapdragon 835. V AnTuTu smartfón Mi6 dosahuje skóre 184.292 vďaka čomu je najvýkonnejším smartfónom súčasnosti. Telo smartónu Xiaomi Mi6 je krásne zahnuté na predej aj zadnej strane. Na zadnej strane je to tzv. 4D zahnutie, kedy je smartfón zahnutý aj na bočných aj na vrchnej a spodnej časti. Oproti predchádzajúcemu modelu batéria u nového Xiaomi Mi6 bola zvýšená na kapacitu 3 350mAh, tiež podporuje Quick Charge 3.0.

Audio jack v smartfóne chýba, ale súčasťou balenia je adaptér, z USB C na audio konektor, smartfón vďaka odstráneniu jacku je vode-odolný – odolný voči striekajúcej vode, nie odolný voči ponoreniu do vody. V balení tiež sa nachádza kryt. Smartfón získal duálny fotoaparát, každý 12 megapixelový, s optickou stabilizáciou. Predný fotoaparát 8 megapixelový. Smartfón prichádza v 5 farebných prevedeniach: biela, čierna, modrá, špeciálna strieborná edícia, keramika. V edícií nechýba 4GB alebo 6GB RAM a 64GB interné úložisko. Vyššia varianta ponúka 128GB interné úložisko.

Modrá farebná verzia obsahuje 64GB interné úložisko a 4GB RAM. Smartfón momentálne sa predáva v cene na úrovni 352.53€. S kupónom: CXLMI6 cena klesne na hodnotu: 314.62€. Pri výbere poštovného typu: EU Express v sume 8.62€ ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi6

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Redmi Note 4 64GB GLOBAL

Xiaomi Redmi Note 4 disponuje 5.5 palcovým displejom s Full HD rozlíšením, procesorom Snapdragon 625, batériou o kapacite 4100mAh. Sklo displeja má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Zadný fotoaparát tu nájdeme 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Tiež sa tu nachádza hybridný slot pre 2 simkarty, alebo 1 simkarta + micro karta. Snímač otlačkov prstov na smartfóne je umiestnený na zadnej strane.

Smartfón v šedej variante obsahuje 4GB RAM + 64GB interné úložisko. Jeho cena sa pohybuje na úrovni 181.77€.

Vďaka kupónu s názvom: notesHS predajná cena klesne na úroveň: 144.55€. Pri výbere poštovného typu: EU Express v sume 7.50€ ďalšie poplatky pri doručení smartfónu nebudete platiť.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Redmi Note 4 GLOBAL

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Uvedený model je GLOBAL verzia s plnou podporou LTE, v balení je EU nabíjačka.

Xiaomi Redmi 4X 16GB

Xiaomi Redmi 4X prichádza s 5 palcovým displejom s rozlíšením HD, sklo má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Procesorom smartfónu je Snapdragon 435, ďalej tu máme 2GB RAM a 16GB interné úložisko, alebo 3GB RAM a 32GB interné úložisko. Smartfón obsahuje slot na 2 simkarty, alebo 1 sim + 1 Micro SD karta. Hlavný fotoaparát 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Snímač otlačkov prstov je umiestnený na zadnej strane, batéria má kapacitu 4100mAh.

Cena smartfónu s 2GB RAM a 16GB interným úložiskom v matnom čiernom prevedení sa pohybuje v sume: 96.08€. Smartfón obsahuje najnovší MIUI8 so slovenčinou.

Vďaka kupónu s názvom: Blackfridayhalf33 cena smartfónu klesne na úroveň: 85.88€. Pri výbere poštovného typu: EU Express v cene: 9.93€ ďalšie poplatky neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Redmi 4X v 16GB variante

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Redmi Note 4X

Model Xiaomi Redmi Note 4X obsahuje 5.5 palcový displej s rozlíšením Full HD s miernym 2.5 stupňovým zahnutím. Procesorom smartfónu je Snapdragon 625. Kapacita batéria dosahuje úroveň 4100mAh. Zadný fotoaparát tu nájdeme 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Ďalej tu máme slot pre 2 simkarty, alebo 1 simkarta + micro karta. Snímač otlačkov prstov na smartfóne je umiestnený na zadnej strane.

Cena modelu Xiaomi Redmi Note 4X v modrom prevedení so 4GB RAM a 64GB ROM sa pohybuje v sume 172.61€.

Vďaka kupónu s názvom: GBHSC56

cena klesne na hodnotu: 140.30€

Pri poštovnom typu EU Express v sume 9.34€ nebudete platiť ďalšie poplatky pri doručení smartfónu. Samozrejmosťou je MIUI8 a slovenčina v smarfóne.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Redmi Note 4X

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Redmi 4A

Xiaomi Redmi 4A disponuje 5 palcovým displejom s rozlíšením HD, procesorom smartfónu je 64 bitový Snapdragon 425. Smartfón disponuje RAM o kapacite 2GB, interným úložiskom 16GB, rozšíriteľným pomocou Micro SD kariet. Zadný fotoaparát 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Batéria disponuje kapacitou 3030mAh. Smartfón sa predáva s operačným systémom Android 6.0 s nadstavbou MIUI8.

Aktuálna cena smartónu Xiaomi Redmi 4A v matnom čiernom prevedení vo verzií s 16GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni 82.58€, vďaka kupónu s názvom: CXEDM4 cena smartfónu klesne na lepších 76.52€. Smartfón obsahuje najnovší MIUI8 so slovenčinou. Pri výbere poštovného typu: EU Express v sume 7.50€ ďalšie poplatky pri doručení smartfónu nebudete platiť.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Redmi 4A

Uvedená verzia obsahuje v balení EU adaptér

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Vernee Thor E

Vernee Thor E prichádza s 5 palcovým e-ink displejom s rozlíšením HD, 3GB RAM, 16Gb interným úložiskom rozšíriteľným pomocou Micro SD kariet až do kapacity 128GB. Procesorom smartfónu je Mediatek MTK6753 taktovaný na 1.3GHz. Smartfón obsahuje 8 megapixelový zadný fotoaparát, 2 megapixelový predný fotoaparát. Samozrejmosťou je podpora Dual Sim. Veľkým prekvapením, že toto je jeden z mála smartfónov, ktorý pri 5 palcovej uhlopriečke obsahuje až 5020mAh batériu, čo je skutočne skvelá vec.

V smartfóne je možné aktivovať špeciálny e-link režim, vďaka ktorému pri 20% výdrže batérie smartfón dokáže fungovať až 1 deň. Displej sa zmení na čiernobiele farebné zobrazenie.

Aktuálna cena smartfónu sa pohybuje v predaji na úrovni 82.48€. Pri výbere poštovného typu EU Express v sume 8.37€ neplatíte ďalšie poplatky pri doručení.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Vernee Thor E

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Vernee Thor

Smartfón Vernee Thor má ideálnu veľkosť displeja 5 palcov s rozlíšením HD, procesor Mediatek MTK6753, RAM s kapacitou 3GB, interné úložisko s kapacitou 16GB, rozšíriteľné pomocou Micro SD kariet do veľkosti 128GB. Smartfón obsahuje slovenský jazyk. Hlavný fotoaparát má 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Snímač otlačkov prstov nájdeme na zadnej strane smartfónu. Batéria v smartfóne má kapacitu 2800mAh. Sklo displeja má mierne 2.5 stupňové zahnutie.

Jeho cena sa pohybuje na skvelých 80.78€, pri výbere poštovného typu EU Express v cene 6.93€ neplatíte ďalšie poplatky pri doručení smartfónu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Vernee Thor

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Spoločnosť Ulefone nedávno oficiálne predstavila nový model smartfónu s názvom Ulefone Mix. Ulefone Mix prichádza s 5.5 palcovým displejom s rozlíšením HD. Procesorom nového modelu je Mediatek MT6750T, nechýba RAM s kapacitou 4GB, 64GB interné úložisko. Displej nového modelu podľa výrobcu pokrýva až 90.2% prednej časti smartfónu. Kapacita batérie smarfónu dosahuje úroveň 3300 mAh. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje duálny 13 a 5 megapixelový. Predný fotoaparát smartfón obsahuje 13 megapixelový.

Smartfón sa nachádza v EU sklade v cene 121.06€, poštovné je v cene 7.16€. Keďže smarfón je v EU sklade, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Ulefone Mix

Vernee M5

Spoločnosť Vernee prišla pred pár týždňami na trh s novým smartfónom, ktorý sa vyznačuje svojou tenkosťou tela a skvelou cenu. Vernee M5 prichádza s 5.2 palcovým displejom s rozlíšením HD, ktorého sklo má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Procesorom smartfónu je Mediatek MTK6750, nechýba 4GB RAM, až 64GB interné úložisko. Smartfón obsahuje zadný fotoaparát 13 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový. Smartfón je tenký len 6.9mm, vďaka tomu má aj batéria kapacitu na úrovni 3300mAh. Nový model beží na operačnom systéme Android 7, samozrejmosťou je slovenčina a plná podpora LTE.

Smartfón sa momentálne nachádza v cene 93.53€, pri výbere poštovného typu EU Express v cene 8.37€ neplatíte ďalšie poplatky pri doručení smartfónu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Vernee M5

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Maze Alpha

Maze Alpha obsahuje 6 palcový displej s rozlíšením Full HD, v pomere 16:9, ktorý pokrýva odolné sklo Gorilla Glass 4. generácie. Displej pokrýva 83% prednej plochy smartfónu. Vďaka bezrámčekovému dizajnu a odstráneniu horného panela jeho veľkosť bude porovnateľná s 5.5 palcovými smartfónmi. Batériu obsahuje s kapacitou 4000mAh s podporou rýchlonabíjania. Smartfón obsahuje 4GB RAM v základnom modeli. Stretávame sa s úložiskom s kapacitou 64GB. Procesorom nového modelu je Helio P25. Na nabíjanie slúži USB konektor typu C. Smartfón získava duálny fotoaparát 13 a 5 megapixelový. Predný fotoaparát je 8 megapixelový. Snímač otlačkov prstov sa nachádza na prednej strane v domovskom tlačítku.

Smartfón sa nachádza v EU sklade v cene 170.06€, poštovné je v cene už od 2.29€. Keďže smarfón je v EU sklade, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Maze Alpha

Cubot X18

Cubot X18 prichádza s 5.7 palcový displejom s rozlíšením 1440 x 720 pixelov, s pomerom strán 18:9. Displej voči prednej strane je na úrovni 83%. Smartfón získava procesor Mediatek MT6737T, Hlavný fotoaparát je 13 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový, s bleskom. Smartfón získava RAM o kapacite 3GB, interné úložisko s kapacitou 32GB, ktoré je možné rozšíriť pomocou Micro SD kariet. Batéria je na úrovni 3200mAh.

Aktuálne cena smartfónu bola znížená na úroveň 97.78€, pri výbere poštovného typu EU Express v cene 8.37€, neplatíte ďalšie poplatky pri doručení smartfónu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Cubot X18

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Leagoo KIICAA MIX

Spoločnosť Leagoo nedávno predstavila nový bezrámčekový smartfón. Je ním model Leagoo KIICAA MIX, ktorý s pomerom obrazovky 18:9. Nový model získava 5.5 palcový displej s rozlíšením Full HD, ktorý pokrýva 90% prednej časti smartfónu. Procesorom je Mediatek MTK6750T, nový model obsahuje RAM s kapacitou 3GB, interné úložisko s kapacitou 32GB. Na prednej strane pod displejom sa bude nachádzať hardvérové tlačítko so snímačom otlačkov prstov. Na zadnej strane smartfónu nájdeme duálny fotoaparát, 13 + 2 megapixelový. Predný fotoaparát smartfón obsahuje až 13 megapixelový. Smartfón obsahuje batériu s kapacitou 3000mAh. Na nabíjanie slúži USB konektor typu C. Smartfón beží na operačnom systéme Android 7, nechýba slovenčina.

Aktuálna cena smartfónu sa pohybuje na úrovni 115.92€, pri výbere poštovného typu EU Express v cene 5.99€ neplatíte ďalšie poplatky pri doručení.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Leagoo KIICAA MIX

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Vkworld Mix Plus

Smartfón obsahuje 5.5 palcový displej s rozlíšením 1280 x 720 pixelov, displej tak pokrýva 88% prednej časti smartfónu, displej chráni sklo Gorilla Glass 4, ktoré má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Na zadnej strane smartfón obsahuje jeden fotoaparát s dvojitým bleskom, pod ním sa nachádza snímač otlačkov prstov. Nechýba 3GB RAM, interné úložisko s kapacitou 32GB. Hlavný fotoaparát je 13 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový. Procesorom smartfónu je MTK6737. Kapacita batérie dosahuje úroveň 2850 mAh.

Smartfón sa nachádza v EU sklade v cene 93.53€, poštovné je v cene už od 0.66€. Keďže smarfón je v EU sklade, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Vkworld Mix Plus

Bluboo S1

Bluboo S1 obsahuje 5.5 palcový displej s rozlíšením Full HD. Displej tak pokrýva 90% prednej časti smartfónu. Smartfón získava procesor Mediatek Helio P25 taktovaný na frekvenciu 2.5 GHz, smartfónu nechýba 4GB RAM, 64GB interné úložisko. Snímač otlačkov prstov je umiestnený na prednej strane smartfónu pod displejom. Smartfón obsahuje duálny fotoaparát 16 megapixelový a 3 megapixelový. Predný fotoaparát tu nájdeme 5 megapixelový. Samozrejmosťou je podpora Dual Sim. Smartfón beží na operačnom systéme Android 7, batériu tu máme s kapacitou 3500mAh.

Aktuálna cena smartfónu sa pohybuje na úrovni 124.28€, pri výbere poštovného typu EU Express v cene 5.99€ neplatíte ďalšie poplatky pri doručení smartfónu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Bluboo S1

LeEco Le S3

LeEco Le S3 prichádza s 5.5 palcovým displejom s rozlíšením Full HD, procesorom Helio X20 taktovanom na frekvencií 2.3GHz, RAM o kapacite až 4GB, interné úložisko s kapacitou 32GB. Smartfón obsahuje hlavný fotoaparát až 21 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový. Smartfón beží na operačnom systéme Android 6. Kapacita batérie dosahuje úroveň: 3000 mAh. Nechýba slovenčina v smartfóne.

Aktuálna cena smartfónu sa pohybuje na úrovni 85.03€.

Pri výbere poštovného typu EU Express v sume 6.93€ neplatíte ďalšie poplatky pri doručení smartfónu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom LeEco Le S3

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu Gearbest s kompletnou ponukou smartfónov v zľavách

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť