50 kupónov: Konečne krásne modré prevedenie Xiaomi repráčiku za 22.32€ z pôvodných 32.61€

Zahraničný e-shop konečne ponúka aj našim čitateľom lacnejšie jednu z najkrajších farebných prevedení Xiaomi repráčiku, v krásnom modrom prevedení.

Tento Xiaomi reproduktor má nie len originálny a elegantný vzhľad, má aj kvalitný zvuk. Cez technológiu bluetooth je ho možné pripojiť k tv, smartfónu, tabletu, notebooku. Batéria má kapacitu 1500mAh, čo zaručuje až 8 hodinové prehrávanie hudby. Reproduktor obsahuje tlačítka na hlasitosť a tlačitko pre štart / stop prehrávania. Taktiež obsahuje vstavaný mikrofón potrebný pre hovory. Má aj slot na pamäťové karty, takže nie je potrebné ho mať pripojený cez bluetooth technológiu.

Cena repráčiku modrej varianty sa pohybuje na úrovni 32.61€.

Vďaka kupónu s názvom: GBNY018

cena repráčiku klesne na hodnotu: 22.32€. V obehu je až 50 kupónov, zdielaných aj so zahraničnými partnermi.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi repráčik v krásnom modrom prevedení

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred v sume 0.52€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť