CEO Xiaomi Lei Jun: Spoločnosť sa bude zameriavať na kvalitu a inováciu

Už v prvých mesiacoch budúceho roku môžme očakávať príchod nového vlajkového modelu spoločnosti Xiaomi, model Mi7.

CEO spoločnosti Xiaomi Lei Jun prostredníctvom svojho Weibo účtu sa vyjadril, že stratégia spoločnosti Xiaomi v tomto roku sa nezmení a spoločnosť sa bude zameriavať na kvalitu a inováciu. Poznamenal: „Inovácia určuje, ako vysoko môžeme lietať, kvalita určuje, ako ďaleko môžme ísť“.

To jednoducho znamená, že spoločnosť Xiaomi bude pokračovať v zavádzaní špičkových inovatívnych technológií v nových produktoch, s najlepšími cenami za svoje produkty.

Ako mnoho vlajkových smartfónov súčasnosti aj nový model Xiaomi Mi7 získa pomer displeja na úrovni 18:9. Nedávne informácie odhalili, že smartfón Xiaomi Mi7 získa 2 uhlopriečky displeja. Menší model získa 5.65 palcový displej, model Plus získa 6.01 palcový displej. Táto informácia je skvelou správou, pretože mnoho ľudí stále uprednostňuje smartfóny, ktoré sa lepšie držia v ruke. Nebude chýbať vlajkový procesor Snapdragon 845.

O kapacite batérie sa špekuluje, že menší model získa 3200 mAh batériu, verzia Plus získa 3500 mAh batériu. Nebude chýbať RAM s kapacitou 6GB. Hlavný fotoaparát nové modely získajú duálny 20 a 12 megapixelový, so snímačom Sony IMX380 a Sony IMX350. Nebude chýbať bezdrôtové nabíjanie.

Podľa informácií dátum spustenia predaja je naplánovaný na marec – apríl 2018 v cene približne 346, varianta Plus v cene približne 384€.

Zdroj: https://www.gizchina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť