Elephone S9 získa nový názov Elephone U: kto bude výrobcom displeja?

Spoločnosť Elephone plánuje prísť na trh s novým modelom smartfónu.

Spoločnosť pripravuje smartfón Elephone U a jeho verziu PRO, ktorý do súčasnosti mal názov Elephone S9, spoločnosť sa rozhodla tento názov ale zmeniť na Elephone U. Práve písmeno U má symbolizovať zahnutý displej, ktorý bude v pomere 18:9, vyrábaný technológiou OLED. Displej bude pokrývať 89.9% prednej plochy smartfónu. Podľa informácií spoločnosť má v smartfóne použiť procesor Snapdragon 660. Doteraz spoločnosť vo svojich smartfónoch používala procesory spoločnosti Mediatek.

Použitím procesoru spoločnosti Qualcomm predaje nového modelu môžu byť lepšie. Procesory Qualcomm sú na batériu šetrnejšie oproti Mediatekom. Novinkou u tohto modelu oproti iným smartfónom je svietiace logo smartfónu. To sa bude nachádzať na zadnej strane smartfónu. Podľa informácií nový model získa taktiež podporu NFC platieb. Nový model vo verzií Pro podľa informácií získa taktiež podporu bezdrôtového nabíjania.

Najnovšie informácie odhalili, že panel displeja nebude vyrábať spoločnosť Samsung. Bude ním spoločnosť BOE.

Smartfóny by mohli prísť na trh už tento mesiac.

Zdroj: https://www.gizchina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť