Je to oficiálne: Xiaomi sa zúčastní veľtrhu MWC, pravdepodobne predstaví model Mi7!

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Spoločnosť Xiaomi sa oficiálne zúčastní veľtrhu MWC –  Mobile World Congress v Barcelone, ktorý začína 26. februára a končí 1. marca.

S veľkou pravdepodobnosťou spoločnosť na veľtrhu predstaví dlho očakávaný vlajkový model smartfónu Xiaomi Mi7. V minulom mesiaci CEO Lei Jun zverejnil, že nový smartfón príde na trh počas čínskeho festivalu na konci februára alebo marca. V minulom roku sa spoločnosť Xiaomi veľtrhu nezúčastnila. Na posledy to bolo pri predstavení smartfónu Xiaomi Mi5, ktorý v tom čase na veľtrhu MWC predstavil Hugo Barra.

Ako mnoho vlajkových smartfónov súčasnosti aj nový model Xiaomi Mi7 získa pomer displeja na úrovni 18:9. Nedávne informácie odhalili, že smartfón Xiaomi Mi7 získa 2 uhlopriečky displeja. Menší model získa 5.65 palcový displej, model Plus získa 6.01 palcový displej. Táto informácia je skvelou správou, pretože mnoho ľudí stále uprednostňuje smartfóny, ktoré sa lepšie držia v ruke. Nebude chýbať vlajkový procesor Snapdragon 845.

O kapacite batérie sa špekuluje, že menší model získa 3200 mAh batériu, verzia Plus získa 3500 mAh batériu. Nebude chýbať RAM s kapacitou 6GB. Hlavný fotoaparát nové smartfóny získajú duálny 20 a 12 megapixelový, so snímačom Sony IMX380 a Sony IMX350.

Očakávaná cena nového modelu sa bude pohybovať na úrovni približne 346, varianta Plus v cene približne 384€.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše