Kupón pre všetky farby: Xiaomi Poco F1 64GB GLOBAL za 256.50€ z pôvodných 267€

Spoločnosť Xiaomi pod novou značkou Poco pred pár týždňami predstavila nový smartfón. 

Smartfón Poco F1 získava 6.18 palcový displej s rozlíšením Full HD+ v pomere 18.7 : 9. Procesorom nového smartfónu je Snapdragon 845, nechýba RAM s kapacitou 6alebo 8GB, interné úložisko s kapacitou 64, 128, alebo 256GB. Interné úložisko je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet. Operačným systémom smarfónu je Android 8.1 s upravenou nadstavbou systému MIUI – nadstavba obsahuje launcher Poco určený pre tento model smartfónu.

Smartfón obsahuje technológu tzv. Liquidcool – chladením vodou s medeným drôtom, kedy teplota generovania z procesora sa rýchlejšie rozptýli, prenos tepla je až o 300% rýchlejší v porovnaní s bežnou technológiou. Práve vďaka tejto technológií smartfón sa neprehrieva a má nižšie teploty ako napríklad u smartfónu iPhone X.

Kapacita batérie nového modelu dosahuje úroveň 4000 mAh, s podporou rýchlonabíjania Quick Charge 3.0. Hlavný fotoaprát smartfón obsahuje duálny 12 a 5 megapixelový, predný fotoaparát až 20 megapixelovýSnímač otlačkov prstovnový model obsahuje na zadnej strane, taktiež je možné smartfón odomknúť na základe rozpoznávania tváre majiteľa. Smartfónu nechýba taktiež notifikačná LED diódka.

V teste porovnania rýchlosti systému nadstavba MIUI pre Poco je rýchlejšia ako u smartfónu OnePlus 6.

 

Smartfón Pocophone je najlacnejším smartfónom na trhu s vlajkovým procesorom Snapdragon 845.

Cena nového modelu sa v predaji zahraničného e-shopu Gearbest v GLOBAL variante so 6GB RAM a 64GB interným úložiskom, s plným LTE, slovenčinou, sa pohybuje v cene: 267€.

Vďaka kupónu: GBMP98U

sa cena smartfónu zníži na hodnotu približne: 256.50€. Kupón platí pre čierne, červené, aj modré prevedenie.

Taktiež je možný výber poštovného typu EU priority line, ktoré je v sume 0.01€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu. Kupón je platný pre čierne prevedenie.  V obehu je obmedzený počet kupónov do vyčerpania. Kupóny sú zdielané aj so zahraničnými partnermi e-shopu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Pocophone F1 64GB GLOBAL

Cena nového modelu sa v predaji zahraničného e-shopu Gearbest v GLOBAL variante so 6GB RAM a 128GB interným úložiskom, s plným LTE, slovenčinou, sa pohybuje v cene 387.45€.

Vďaka kupónu: GBMPL269

sa cena smartfónu zníži na hodnotu: 282.13€. Kupón pre 128GB variantu minutý.

Taktiež je možný výber poštovného typu EU priority line, ktoré je v sume 0.08€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu. Kupón je platný pre čierne prevedenie. V obehu je obmedzený počet kupónov do vyčerpania. Kupóny sú zdielané aj so zahraničnými partnermi e-shopu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Pocophone F1 128GB GLOBAL

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť