LG V30 získa nové ružové prevedenie: predstaví ho na CES 2018

Spoločnosť LG plánuje na veľtrhu CES, ktorý začína 9. januára a končí 12. januára predstaviť nové farebné prevedenie modelu V30.

Spoločnosť plánuje predstaviť farebné prevedenie Raspberry Rose. Spoločnosť LG o novom farebnom prevedení informovala prostredníctvom oficiálneho blogu.

LG V30 prichádza so 6 palcovým Full Vision OLED displejom s rozlíšením 1440 x 2880 pixelov, s pomerom 18:9, displej pokrýva 82% prednej časti smartfónu. Smartfón obsahuje procesor Snapdragon 835, nechýba RAM s kapacitou 4GB. Interné úložisko smartfón obsahuje 64 alebo 128GB. Tiež nájdeme podporou Micro SD kariet až do kapacity 2TB. Smartfón obsahuje batériu s kapacitou 3000mAh, ktorá podporuje rýchlonabíjanie Quick Charge 3.0. Na nabíjanie slúži USB konektor typu C.

Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje duálny 16 a 13 megapixelový. Predný fotoaparát smartfón obsahuje 5 megapixelový. Nechýba 3.5mm audio jack. Smartfón podporuje aj bezdrôtové nabíjanie.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť