Meizu M6S získa virtuálne mBack tlačítko

Spoločnosť Meizu pred par dňami zverejnila upútavku pre predstavenie nového modelu smartfónu, ktorý uzrie svetlo sveta už 17. januára.

Nový model prešiel certifikačným úradom TENAA, ktorý je potrebný pre spustenie predaja nových smartfónov. Spoločnosť plánuje predstaviť smartfónu Meizu M6S, ktorý možno sa bude predávať pod novou podznačkou mBlu, v tom prípade by to bol model S6. Nový model získa snímač otlačkov prstov umiestnený na bočnej strane.

Na prednej strane nový model nezíska dotykové tlačítko pod displejom, ale tlačítko sa bude nachádzať v užívateľskom rohraní smartfónu – tzv. mBack tlačítko. Nový model Meizu M6S príde s 5.7 palcovým displejom v pomere 18:9. Smartfón má získať procesor Exynos 7872, nebude chýbať RAM na úrovni 3GB, interné úložisko na úrovni 32GB.

Očakáva sa, že bude aj vyššia varianta so 4GB RAM a 64GB interným úložiskom. Hlavný fotoaparát smartfón má získať 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Kapacita batérie bude dosahovať úroveň 3000 mAh.

Cena nového modelu v základnej variante sa má pohybovať na úrovni 127€.

Zdroj: https://www.gizchina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť