O 14.00 hod. kupón: KOOLNEE K1 v krásnej modrej za 122.73€ z pôvodných 128.82€

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre nový model smartfónu KOOLNEE K1.

KOOLNEE K1 prichádza so 6.01 palcovým displejom s rozlíšením 2160 x 1080 pixelov. Smartfón získava procesor Mediatek MTK6750T taktovaný na frekvenciu 1.5 GHz. Smartfón obsahuje RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB. Smartfón získada hlavný fotoaparát duálny 16 a 2 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 3190 mAh.

Cena smartfónu sa pohybuje na úrovni: 128.82€. Presne o 14.00 hod. bude platných 50 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: HNYear043

cena smartfónu klesne na hodnotu: 122.73€. Kupón bude platný pre modré prevedenie smartfónu.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom smartfón KOOLNEE K1

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť