O 17.00 hod. kupón: Xiaomi kamerka s funkciou Gateway len za 25.73€ z pôvodných 31.93€

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila novú kamerku.

Bezpečnostná kamerka Xiaomi Aqara Gateway má obrovskú výhodu v tom, že kamera slúži aj ako Gateway. Čiže je na ňu možné pripojiť ďalšie Xiaomi snímače šikovnej domácnosti. Napríklad teplomer, snímač vody, pohybový senzor, senzory na dvere a okná, snímač dymu a množstvo ďalších senzorov určených do domácnosti.

Xiaomi kamerka dokonca umožní pri zaznamenanom pohybe odovzdať krátke video do Mi Cloud účtu. Nechýba spárovanie s aplikáciou Mi Home. Cena novej kamerky v predaji sa pohybuje na úrovni 31.93€.

Presne o 17.00 hod. bude platných 100 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: HNYear109 cena kamerky klesne na hodnotu približne: 25.73€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia Aqara kamerka

 

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred v sume 0.86€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť