Xiaomi Mix 2S možno bude predstavený na MWC

Spoločnosť Xiaomi sa oficiálne zúčastní veľtrhu MWC –  Mobile World Congress v Barcelone, ktorý začína 26. februára a končí 1. marca.

Spoločnosť na tomto veľtrhu s istotou predstaví vlajkový model smartfónu. Informácie naznačovali, že spoločnosť na veľtrhu predstaví  model Xiaomi Mi7. Avšak nová informácia odhaľuje, že existuje možnosť, že spoločnosť na veľtrhu bude debutovať novým a neočakávaným modelom smartfónu Xiaomi Mix 2S.

Práve tento model by mal priniesť výrez v displeji v hornej časti, podobný, ktorý nájdeme u smartfónu iPhone X. Informácie tiež odhalili, že spoločnosť Xiaomi skutočne pracuje na smartfóne s výrezom v displeji v hornej časti, pod označením Polaris. Samozrejme u tohto modelu, rovnako ako u modelu Xiaomi Mi7 nebude chýbať vlajkový procesor Snapdragon 845, nebude chýbať RAM s kapacitou 6GB, duálny fotoaparát 12 megapixelový. Pokiaľ ide o cenu, mohla y sa pohybovať na úrovni 381€.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť