Xiaomi Mix 2S možno bude prvým smartfónom s procesorom Snapdragon 845

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Spoločnosť Xiaomi sa oficiálne zúčastní veľtrhu MWC –  Mobile World Congress v Barcelone, ktorý začína 26. februára a končí 1. marca.

Spoločnosť na tomto veľtrhu s istotou predstaví vlajkový model smartfónu. Informácie naznačovali, že spoločnosť na veľtrhu predstaví vlajkový model Xiaomi Mi7. Avšak nová informácia odhaľuje, že spoločnosť pozastavila predstavenie nového modelu Xiaomi Mi7. Ten by mohol prísť až po veľtrhu MWC, zatiaľ v neznámom dátume. Na veľtrhu MWC spoločnosť bude debutovať novým a neočakávaným modelom smartfónu Xiaomi Mix 2S.

Práve tento model by mal priniesť výrez v displeji v hornej časti, podobný, ktorý nájdeme u smartfónu iPhone X. Nedávne informácie odhalili, že spoločnosť Xiaomi skutočne pracuje na smartfóne s výrezom v displeji v hornej časti, pod označením Polaris. Samozrejme u tohto modelu, rovnako ako u modelu Xiaomi Mi7 nebude chýbať vlajkový procesor Snapdragon 845, nebude chýbať RAM s kapacitou 6GB, duálny fotoaparát 12 megapixelový.

Spoločnosť Samsung taktiež predstaví nové vlajkové smartfóny Galaxy S9S9+ ešte pred samotným veľtrhom 25. februára. Pokiaľ ide o Xiaomi Mix 2S rovnako by mal byť predstavený ešte pred samotným veľtrhom.

Zdroj: https://www.gizchina.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše