6 zľavových kupónov pre robotické vysávače s cenou už od 102.81€

Poďme sa pozrieť na robotické vysávače, ktoré je možné kúpiť so zľavovým kupónom lacnejšie.

ILIFE V7S Pro

Robotický vysávač ILIFE V7S Pro oproti bežnému vysávaniu dokáže aj umývať vodou, obsahuje nádržku na vodu s kapacitou 450ml, vybavenú čerpadlom. K robotickému vysávaču je dodávané aj ovládanie, nechýba podpora automatického návratu na nabíjaciu stanicu ak je slabá batéria, alebo po dokončení vysávania. Prevádzkový režim je na úrovni približne 140 minút. Produkt je dodávaný s EU adaptérom.

Cena robotického vysávača sa pohybuje na úrovni: 149.24€, v ružovom prevedení.

Vďaka kupónu s názvom: GBFEB054

cena klesne na hodnotu: 132.65€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s robotickým vysávačom ILIFE V7S Pro

Odporúčame vybrať poštovné typu EU Express v sume 4.68€, kedy neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení produktu.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

ILIFE A6

Robotický vysávač ILIFE A6 oproti predchádzajúcemu modelu podporuje umývanie vodou. Jeho sací výkon oproti modelu ILIFE V7S Pro je vyšší na úrovni 950 – 100 Pa. K robotickému vysávaču je dodávané aj ovládanie, nechýba podpora automatického návratu na nabíjaciu stanicu ak je slabá batéria, alebo po dokončení vysávania. Prevádzkový režim je na úrovni približne 120 minút. Produkt je dodávaný s EU adaptérom.

Cena robotického vysávača sa pohybuje na úrovni: 190.69€, v čiernom prevedení.

Vďaka kupónu s názvom: HNYear430

cena klesne na hodnotu: 174.11€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s robotickým vysávačom ILIFE A6

Odporúčame vybrať poštovné typu EU Express v sume 0.97€, kedy neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení produktu.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

ILIFE V7

Robotický vysávač ILIFE V7 neobsahuje nádržku na vodu. K robotickému vysávaču je dodávané aj ovládanie, nechýba podpora automatického návratu na nabíjaciu stanicu ak je slabá batéria, alebo po dokončení vysávania. Prevádzkový režim je na úrovni približne 120 minút. Produkt je dodávaný s čínskym adaptérom.

Cena robotického vysávača sa pohybuje na úrovni: 143.43€, v ružovom prevedení.

Vďaka kupónu s názvom: ILIFEV7EU

cena klesne na hodnotu: 126.85€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s robotickým vysávačom ILIFE V7

Produkt sa nachádza v EU sklade, vďaka ktorému je doba dodania rýchlejšia. Samozrejmosťou je neplatenie poplatov navyše pri doručení. Poštovné je v cene 6.13€, s dobou dodania 2 – 5 dní.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

ILIFE V5

ILIFE V5 vysávač vďaka 2600mAh batérií má výdrž až 2 hodiny, ak batéria je na nízkej úrovni, automaticky sa vráti na dock stanicu pre nabíjanie.

Jeho predajná cena sa pohybuje v EU sklade na úrovni 126.33€.

Vďaka kupónu s názvom: ILIFEV5EU cena klesne na fantastických 102.81€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Robotický vysávač iLife

Cena poštovného sa pohybuje na úrovni 5.29€. Keďže produkt je z EU skladu, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte. Doba doručenia 2 – 5 dní.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi vysávač 2. generácie v EU sklade

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila druhú generáciu robotického vysávača.

Nový vysávač má úplne nový názov. Jeho názov je Xiaomi Roborock Sweep One. Oproti vysávaču Mi Robot Vacuum nový model v mnohých ohľadoch je podobný vysávaču Mi Robot Vacuum, stále je okrúhly a vybavený mnohými senzormi. Motor je výkonnejší a vyvíja tlak 2000 Pa oproti 1800 Pa u Mi Robot Vacuum. Inovatívna funkcia tohto modelu oproti prvému modelu Vacuum vysavača je, že dokáže čistiť vodou. Má nádrž pre vodu, ktorá sa mierne aplikuje na podlahu. Toto čistenie môže trvať 45 až 60 minút prevádzky. Vďaka 5200mAh batérií umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Ak detekuje koberec, jeho výkon sa zvýši. Ostatné funkcie oproti Mi Robot Vacuum sú rovnaké.

Aktuálna cena Xiaomi Roborock Sweep One vysávača sa pohybuje v EU sklade na úrovni 565.03€, vďaka kupónu s názvom: RBRVCM predajná cena klesne na lepších: 456.02€.

Keďže vysávač sa nachádza skladom v EU, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte. Cena poštovného sa pohybuje na úrovni: 6.13€ s dobou doručenia kupujúcemu na úrovni 2 – 5 dní.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač 2. generácie

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi vysávač

Mi Robot Vacuum je veľmi inteligentný robotický vysávač, ktorý simulátne lokalizuje a mapuje prostredie pomocou algoritmu, to mu umožní efektívne zmapovať prostredie a najefektívnejšie vypočítať najlepšiu trasu čistenia. Je vybavený až 12 senzormi, kefkou, ktorá efektívne vyčistí aj nerovné podlahy.

Ako ostatné produkty Mi ekosystému aj tento produkt sa ľahko spáruje s Mi Home aplikáciou. Vďaka tejto aplikácií je možné robota ovládať na diaľku, nastaviť časy plánovania vysávania. Vysávač je mimoriadne tichý, ďalej obsahuje batériu o kapacite 5200mAh, čo umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Aplikácia tiež umožňuje vypočítať čas, ako dlho bude ešte robot vysávať daný priestor. Ak sa kapacita batérie zníži na minimum, robot sa vráti na dock stanicu pre nabíjanie.

Xiaomi vysávač máme priamo otestovaný, s aplikáciou Mi Home funguje bezproblémovo, možné je vidieť aj trasu vysávača, mapovanie miestnosti, ako na obrázku nižšie. Chválime možnosť automatického návratu na dock stanicu ak je slabá batéria, alebo ak vysávač dovysáva. Taktiež prídu aj notifikácie na smartfón, že dovysával. Robot prejde aj cez dverové lišty do výšky 1 – 2cm.

Aktuálna cena Xiaomi vysávača prvej generácie v čínskom sklade sa pohybuje na úrovni 270.29€, vďaka kupónu s názvom: XIAOMIVAC predajná cena klesne na lepších: 265.32€. U tohto produktu je možný výber poštovného typu EU Express v sume 4.05€, kedy neplatíte poplatky navyše pri doručení produktu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi robotický vysávač

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Aktuálne zľavy

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť