Odhalená podoba smartfónu Xiaomi Mix 2S

 Spoločnosť Xiaomi sa oficiálne zúčastní veľtrhu MWC –  Mobile World Congress v Barcelone, ktorý začína 26. februára a končí 1. marca.

Spoločnosť na tomto veľtrhu predstaví smartfón Xiaomi Mix 2S, prípadne Xiaomi Mi7.

Xiaomi Mix 2S získa netradične umiestnený predný fotoaparát na pravom hornom rohu prednej časti smartfónu. Sluchátko na prednej strane sa bude nachádzať v hornej časti, rovnako ako u modelu Xiaomi Mix 2. Zvýši sa pomer displeja voči prednej strane smartfónu, keďže spodná lišta prednej strany bude viac minimalizovaná oproti modelu Xiaomi Mix 2. Sistotou nový model získa vlajkový procesor Snadragon 845, nebude chýbať RAM s kapacitou až 8GB, interné úložisko s kapacitou 256GB. Hlavný fotoaparát smartfón má získať duálny 12 megpapixelový.

Ohľadom snímača otlačkov prstov nie je isté, kde sa bude nachádzať. Môže byť umiestnený na zadnej strane smartfónu, prípadne integrovaný pod sklom displeja.

Spoločnosť Samsung taktiež na veľtrhu MWC predstaví nové vlajkové smartfóny Galaxy S9S9+ ešte pred samotným veľtrhom 25. februára. Pokiaľ ide o Xiaomi Mix 2S rovnako by mal byť predstavený ešte pred samotným veľtrhom.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť