Oficiálne odhalený predný panel pripravovaného smartfónu Doogee V

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


V minulom roku sme sa mali možnosť stretávať s novými modelmi smartfónov, ktoré prichádzali s bezrámčekovým dizajnom.

V tomto roku podobný dizajn bude naďalej pokračovať a niektoré spoločností použijú podobný displej s ktorým sme sa mohli stretnúť u iPhone X, s výrezom v hornej časti displeja. Spoločnosť Doogee oficiálne prostredníctvom Twitter účtu zverejnila podobu predného panelu pripravovaného modelu Doogee V.

Smartfón Doogee V podľa prebežných informácií získa displej na úrovni 6.2 palca s podobným výrezom displeja, ktorý spoločnosť Apple použila u svojho iPhone X. Spodná strana prednej plochy je podobná Samsungu S8. Na zadnej strane smartfón pravdepodobne získa duálny fotoaparát umiestnený vertikálne, vedľa ktorého sa bude nachádzať blesk fotoaparátu.

 

Displej bude vyrábaný technológiu AMOLED. Výrobcom displeja bude pravdepodobne spoločnosť BOE, alebo JDI. Tiež sa špekuluje o integrovanom snímači otlačkov prstov priamo v displeji smartfónu. Očakávaný procesor u nového modelu má byť Helio P40, nebude chýbať RAM s kapacitou 6GB, interné úložisko na úrovni 128GB. Cena nového modelu by sa mohla pohybovať na úrovni 300 – 350 dolárov.

Smartfón by mohol byť predstavený na konci apríla, prípadne v máji.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše