Sony na veľtrhu v Barcelone predstaví aj model Xperia XZ2

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Spoločnosť Sony oficiálne potvrdila, že sa zúčastní veľtrhu MWC – Mobile World Congress v Barcelone, ktorý začína 26. februára a končí 1. marca.

Na veľtrhu spoločnosť plánuje predstaviť vlajkový model smartfónu Sony Xperia XZ Pro. Práve tento model by mal byť prvým smartfónom spoločnosti Sony, u ktorého bude použitý OLED displej s rozlíšením 4K. Viceprezident spoločnosti Sony Hitoshi Osawa v nedávnom rozhovore potvrdil, že spoločnosť skutočne príde s prvým smartfónom s OLED displejom už čoskoro. Taktiež potvrdil, že fanúšikovia naozaj nebudú sklamaní. Od nového modelu Xperia XZ Pro sa očakáva, že získa duálny hlavný fotoaparát 13 a 12 megapixelový, 6GB RAM, 128GB interné úložisko. Kapacita batérie by mala byť na úrovni 3420 mAh. Smartfón pobeží na operačnom systéme Android 8. Cena smartfónu sa podľa predbežných informácií bude pohybovať na úrovni až 930 dolárov.

Najnovšia informácia odhaľuje, že na veľtrhu MWC spoločnosť predstaví aj model Xperia XZ2. Túto informáciu vo svojom tweete zverejnil írsky mobilný operátor, ktorý potvrdil, že smartfón Xperia XZ2 príde čoskoro. Preto sa očakáva, že skutočne spoločnosť tento model predstaví na veľtrhu MWC.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše