Xiaomi Max 3 získa bezdrôtové nabíjanie a procesor Snapdragon 660

Spoločnosť Xiaomi pracuje na nástupcovi 6.44 palcového smartfónu Xiaomi Max 2.

Dnes vývojári XDA odhalili niektoré z kľúčových špecifikácií a funkcií blížiaceho sa smartfónu strednej triedy Xiaomi Max 3. Smartfón podľa informácií získa kapacitu batérie na úrovni 5500 mAh. Procesorom nového modelu bude Snapdragon 660. Súbory firmvéru taktiež odhalili informácie o bezdrôtovom nabíjaní. Ešte v minulom roku sa spoločnosť Xiaomi pripojila ku konzorciu bezdrôtového nabíjania Qi, takže môžme očakávať aj viac modelov Xiaomi smartfónov s bezdrôtovým nabíjaním v tomto roku.

Podľa predošlých informácií smartfón bude dostupný vo variantách s 3GB/4 RAM a 64GB/128 interným úložiskom, taktiež vo variante so 4GB RAM a 128GB interným úložiskom. Nebude chýbať duálny 12 megapixelový fotoaparát. Predný fotoaparát smartfón má získať 5 megapixelový. Nebude chýbať podpora rýchlonabíjania Quick Charge 3.0.

Oficiálne predstavenie môžme očakávať ale až v polovici tohto roku. Cena nového modelu v predaji by sa mala pohybovať na úrovni 233 a 249 dolárov.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Aktuálne zľavy

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť