Kupón: Xiaomi Redmi 4X 32GB GLOBAL v EU sklade za 116.07€ z pôvodných 160.69€, 8 dolárový poukaz zadarmo

Zahraničný e-shop ponúka v EU sklade Xiaomi Redmi 4X v GLOBAL variante s plným LTE . Navyše ponúkame 8 dolárový kupón na ďalší nákup.

Xiaomi Redmi 4X prichádza s 5 palcovým displejom s rozlíšením HD, sklo má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Procesorom smartfónu je Snapdragon 435, ďalej tu máme 2GB RAM a 16GB interné úložisko, alebo 3GB RAM a 32GB interné úložisko. Smartfón obsahuje slot na 2 simkarty, alebo 1 sim + 1 Micro SD karta. Hlavný fotoaparát 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Snímač otlačkov prstov je umiestnený na zadnej strane, batéria má kapacitu 4100mAh.

Nižšie uvádzame fotografie zlatého prevedenia verzie GLOBAL

Cena smartfónu s 3GB RAM a 32GB interným úložiskom v matnom čiernom prevedení vo verzií GLOBAL sa pohybuje v sume: 160.69€.

Vďaka kupónu s názvom: GBDY0126

cena klesne na hodnotu: 116.07€.

Smartfón sa nachádza v EU sklade, pri doručení samozrejme ďalšie poplatky neplatíte, keďže smartfón je odosielaný z EU skladu. Cena poštovného sa pohybuje na úrovni: 4.30€, doba doručenia 2 – 5 dní. Smartfón obsahuje MIUI8 so slovenčinou. Keďže je to verzia GLOBAL, nechýba plná podpora LTE.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Redmi 4X v EU sklade

Potrebné je:

  1. Objednať si Xiaomi smartfón z webovej stránky Gearbest.
  2. Následne na náš e-mail admin@xiaomiphone.sk nám zaslať číslo objednávky a vašu e-mailovú adresu registrovanú v e-shope Gearbest, pod ktorou nakupujete.
  3. Do 48 hodín Vám na účet Gearbest bude pripísaná čiastka 8 dolárov na nákup – pri momentálnom kurze to vychádza približne 6.64.

Po pripísaní na účet ak budete objednávať ďalší tovar, pod kolonku platby sa vám zobrazí možnosť GB Gift Card, kde vyberiete daný poukaz a použijete ho.

Poukaz môže byť použitý na kúpu hocijakého tovaru. Poukaz funguje spôsobom, že do hodnoty 8 dolárov, čiže 6.64, môže byť maximálna konečná suma objednávky. Čiže v objednávke môže byť viac produktov, ale len do konečnej výslednej sumy 8 dolárov. Napríklad produkty z kategórie: https://www.gearbest.com/zone-deals.html

Ponuka platí pre objednávky od 3. marca 2018 12.00 hod. do 31. marca 2018 – nastavenie 8 dolárového kupónu na Váš Gearbest účet platí len v tomto termíne, dodatočné uplatnenie po tomto termíne spätne sa nenastavuje. 8 dolárový kupón má dobu expirácie ku dňu 31.12.2018.

Aktuálne zľavy

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť