Spoločnosť OnePlus plánuje predstaviť nový smartfón OnePlus 6.
Na novej fotografií sa pripravovaný smartfón odhalil v reálnej podobe, na základe ktorej sa potvrdzuje, že smartfón získa výrez v displeji podobný, aký je u smartfónu iPhone X. Na zadnej strane sa bude nachádzať duálny fotoaparát, pod ktorým sa nachádza blesk a snímač otlačkov prstov. Displej smartfónu príde v pomere 19:9.
Procesorom nového modelu bude Snapdragon 845, v AnTuTu nový pripravovaný model dosiahol skóre 276 510 bodov. Od nového modelu sa ďalej očakáva, že získa RAM s kapacitou 6GB alebo 8GB, interné úložisko s kapacitou 64GB alebo 128GB.
CEO spoločnosti OnePlus potvrdil, že nový model bude oficiálne predstavený v druhom kvartáli tohto roku. Podľa špekulácií by smartfón mal byť predstavený v júni.
Zdroj: https://www.gizmochina.com