Fotogaléria: Xiaomi Amazfit v krásnom oranžovom prevedení, s kupónom lacnejšie

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou Huami, ktorá vyrába populárne náramky Xiaomi Band, prestavila nedávno nové hodinky. Hodinky Huami Amazfit Pace Lite Version prichádzajú s 1.28 palcovým displejom s rozlíšením HD, ktorých dizajn je krásny, čistý, jednoduchý. Vážia iba 18 gramov, s remienkom 32 gramov. Displej chráni Gorilla Glass sklo s pekným 2.5 stupňovým zahnutím. Hodinky obsahujú GPS modul spoločnosti Sony, vďaka čomu vyhodnocujú trasu presnejšie.

Podporujú športové módy ako: beh, chôdza, jazda na bicykli. Tiež je tu voľba kontinuálneho monitorovania tepu v určitých časových intervaloch. Nové hodinky tiež majú certifikáciu IP68, vďaka ktorej sú vode-odolné. Displej obsahuje reflexnú vrstvu, vďaka ktorej je dokonale viditeľný na priamom slnečnom svetle. Spoločnosť Huami si na nových hodinkách dala skutočne záležať, obsahujú batériu s kapacitou 190mAh vďaka ktorej vydržia až 45 dní na jedno nabitie. Ďalej obsahujú bežné funkcie ako push notifikácie, merianie spánku a podobne.

Ďalšou výhodou u hodiniek, ktoré sme testovali je, že v aplikácií Mi Fit, s ktorou hodinky párujete, môžete tiež nastaviť automatické meranie tepu. Je to možné nastaviť v časových frekvenciách minúta, 10 minút, alebo 30 minút.

 

Hodinky sa s aplikáciou Mi Fit párujú bez problémov, po prvotnom spárovaní hneď je  v ponuke aktualizácia softvéru hodiniek, ktorá funguje bez problémov.

Watch face, čiže vzhľad hodiniek je možné nastaviť aj prostredníctvom aplikácie Mi Fit, ale aj priamo v hodinkách je možný výber iného typu Watch Face.

 

K hodinkám je možné stiahnúť z Google Play Store aj neoficiálnu aplikáciu Amazfit Bip WatchFace, v ktorej je množstvo WatchFaces, túto aplikáciu sme testovali, všetko fungovalo bez problémov: https://play.google.com/store/apps/details?id=dev.rokitskiy.wfab&hl=sk

Cena produktu v bielom prevedení v anglickej verzií sa pohybuje na úrovni: 56.75€. Vďaka kupónu s názvom: HSC4thD135

cena klesne na hodnotu: 44.32€.

Cena hodiniek v predaji v anglickej verzií sa pohybuje v sume 52.52€.

Vďaka kupónu s názvom: HSC4thD123 ich cena klesne na úroveň: 49.24€. Kupón platí pre zelené prevedenie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Amazfit hodinky

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, v sume 1.35. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť