Zľavový kupón pre Xiaomi vysávač 2. generácie v EU alebo v čínskom sklade

Xiaomi vysávač bez problémov prejde cez prah dverí
Xiaomi vysávač bez problémov prejde cez prah dverí

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku predstavila druhú generáciu robotického vysávača.

Nový vysávač má úplne nový názov. Jeho názov je Xiaomi Roborock Sweep One. Oproti vysávaču Mi Robot Vacuum nový model v mnohých ohľadoch je podobný vysávaču Mi Robot Vacuum, stále je okrúhly a vybavený mnohými senzormi. Motor je výkonnejší a vyvíja tlak 2000 Pa oproti 1800 Pa u Mi Robot Vacuum. Inovatívna funkcia tohto modelu oproti prvému modelu Vacuum vysavača je, že dokáže čistiť vodou. Má nádrž pre vodu, ktorá sa mierne aplikuje na podlahu. Toto čistenie môže trvať 45 až 60 minút prevádzky. Vďaka 5200mAh batérií umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Ak detekuje koberec, jeho výkon sa zvýši. Ostatné funkcie oproti Mi Robot Vacuum sú rovnaké.

S aplikáciou Mi Home vysávač funguje bezproblémovo, možné je vidieť aj trasu vysávača, mapovanie miestnosti. Rovnako ako u prvej generácie nechýba automatický návrat na nabíjaciu stanicu, ak je slabá batéria, alebo ak vysávač dovysáva. Taktiež prídu aj notifikácie na smartfón, že dovysával. Robot prejde aj cez dverové lišty do výšky 1 – 2cm. Aplikácia v smartfóne tiež umožňuje vypočítať čas, ako dlho bude ešte robot vysávať daný priestor, nechýba nastavovanie časov v aplikácií pre automatické vysávanie. Samozrejmosťou je spustenie vysávania aj manuálne prostredníctvom tlačítka na vysávači. Keďže vysávač sa páruje s vašou Wifi sieťou v domácnosti prostredníctvom aplikácie v smartfóne Mi Home, vysávač môžete ovládať aj nadiaľku mimo domova.

Možné kúpiť Xiaomi vysávač z EU skladu. Aktuálna cena Xiaomi Roborock Sweep One vysávača sa pohybuje v EU sklade na úrovni 448.12€, vďaka kupónu s názvom: HSC4thD094 predajná cena klesne o hodnotu: 29.55€.

Keďže vysávač sa nachádza skladom v EU, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte. Cena poštovného sa pohybuje na úrovni: 3.89€ s dobou doručenia kupujúcemu na úrovni 2 – 5 dní kuriérom DHL. Výsledná cena s poštovným je na úrovni 422.46€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač 2. generácie v EU sklade

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Taktiež je možné kúpiť vysávač z čínskeho skladu o niečo lacnejšie.

Aktuálna cena Xiaomi Roborock Sweep One vysávača sa pohybuje na úrovni 443.20€.

Vďaka kupónu s názvom: HSC4thD081 predajná cena klesne o hodnotu: 49.24€.

Odporúčame vybrať poštovné typu EU Express v sume 1.68€, kedy neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení produktu.

Výsledná cena s poštovným je na úrovni 395.63€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač 2. generácie

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Aktuálne zľavy

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť