Exkluzívna 52% zľava: Elegantné vodotesné Lenovo hodinky s výdržou 8 mesiacov sú v predaji len za 23.13€!

 


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Spoločnosť Lenovo v marci predstavila zaujímavé hodinky s názvom Lenovo Watch 9, ktoré zaujmú nádherným vzhľadom a taktiež skvelými parametrami.

Nové hodinky Lenovo Watch 9 získavajú prémiové zafírové sklíčko. Sú kompatibilné so systémom Android alebo iOS, so smartfónom sa spárujú prostredníctvom bluetooth technológie. Ich výdrž na jedno nabitie je na úrovni až 8 mesiacov. Hodinky dokážu monitorovať kroky, spálené kalórie, meranie spánku. Sú vodotesné do hĺbky 50 metov, je ich možné používať aj pri plávaní. V aplikácií v smartfóne je možné nastaviť aj budík, kedy hodinky začnú vibrovať, dokonca podporujú notifikácie pre SMS alebo pre telefonát.

V exkluzívnej zľave hodinky ponúka e-shop Lightinthebox.

Ich cena sa pohybuje na úrovni parádnych: 23.13€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Lenovo Smart Watch 9

Poteší aj možnosť pripoistenia voči colnici. Ak by hodinky boli zadržané a platili by ste DPH, e-shop Vám tieto poplatky preplatí. Cena tohto pripoistenia je v cene len 0.95€. Môžete aj nás kontaktovať v podpore a my dokumenty z colnice zašleme kontaktnej osobe do e-shopu na preplatenie.

Aplikáciu k hodinkám sme si nainštalovali na Xiaomi smarfón, je to aplikácia Lenovo Watch, ktorá je v angličtine. Aplikácia je dostupná aj pre iOS, samozrejme v angličtine: https://itunes.apple.com/us/app/id1352195888

Na balení hodiniek sa nachádza QR kód, po ktorom zoskenovaní prejdete na webovú stránku, odkiaľ stiahnete aplikáciu k hodinkám.

 

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš