Exkluzívny kupón: Bezrámčekový Xiaomi Mix 2 GLOBAL len za 299.23€!

V spolupráci so zahraničným e-shopom Lightinthebox sme si pripravili zľavový kupón pre smartfón Xiaomi Mix 2.

Xiaomi Mix 2 prichádza s 5.99 palcovým displejom s rozlíšením 2160 x 1080 pixelov, v pomere 18:9. Displej tak pokrýva 90% prednej časti smartfónu. Procesorom smartfónu je špičkový Snapdragon 835 s grafickým adaptérom Adreno 540. Navyše nechýba plná podpora LTE v pásme B20! Samozrejmosťou je dual sim.

Model obsahuje hlavný fotoaparát 12 megapixelový so snímačom Sony IMX386. Práve tento tento snímač je použitý v smartfóne Xiaomi Mi6. Predný fotoaparát smartfón obsahuje 5 megapixelový. Na zadnej strane sa nachádza snímač otlačkov prstov. Smartfón obsahuje viacero variánt so 6GB RAM s úložiskami: 64GB, 128GB, 256GB.

Smartfón obsahuje batériu s kapacitou 3400mAh, s podporou rýchlonabíjania Quick Charge 3.0. Na nabíjanie slúži USB port typu C.

Uvedená verzia je verzia GLOBAL s EU adaptérom v balení , nechýba plná podpora LTE. Verzia GLOBAL obsahuje všetky jazyky vrátane slovenčiny.

Aktuálna cena smartfónu sa pohybuje na úrovni: 308.03€.

Vďaka kupónu s názvom: LITBMP1

cena klesne na hodnotu: 299.23€.

Odporúčame vybrať poštovné zadarmo, pri tomto poštovnom je pripoistenie voči colným poplatkom v sume 12.66€. Čiže ak by balík skončil na colnici e-shop Vám tieto poplatky preplatí. Potrebné je kontaktovať e-shop, alebo nás v online podpore a my dokumenty z colnice zašleme do e-shopu na refundáciu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mix 2

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť