Kupón: Xiaomi Band 2 za 16.91€ z pôvodných 24.20€, poštovné zadarmo

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Xiaomi Band 2

Náramky Xiaomi Band sú najpredávanejšie náramky na svete vďaka nízkej cene a vysokej výdrži batérie na jedno nabitie.

Náramok Xiaomi Band 2 obsahuje displej, na ktorom je možné zobrazovať rôzne funkcie, či už srdečný tep, čas, stav batérie, spálené kalórie, krokomer. V aplikácií vo smartfóne s názvom Mi Fit je možné ďalej nastavovať notifikácie pre hovory, sms, budík, pripomienky, notifikácie ďalších aplikácií, ktoré máte v smartfóne. Náramok tiež monitoruje váš spánok a je vodotesný do 1m hĺbky vody po dobu 30. minút.

Ďalšia skvelá funkcia, ktorou tento náramok disponuje (rovnako ako u predchádzajúceho modelu) je odomknutie Xiaomi smartfónu bez nutnosti zadávania hesla alebo otlačku prsta. Čiže ak máte náramok na ruke Xiaomi telefón odomknete bez nutnosti verifikácie. Táto funkcia je funkčná aj u iných značiek, v nastavení odomknutia smartfónu, ak je v blízkosti dostupné určite bluetooth zariadenie, čiže v tomto prípade Xiaomi Band náramok.

Vďaka batérií s kapacitou 70 mAh výdrž náramku je na úrovni 20 dní, ale aj až 30 dní.

Cena náramku Xiaomi Band 2 sa aktuálne predaji pohybuje v sume 24.20€.

vďaka kupónu s názvom: GBsale075 predajna cena klesne na hodnotu: 16.91€. Poštovné je zadarmo. Náramky Xiaomi Band 2 sa bežne predávajú v 2 označeniach: čínska a international verzia. V čínskom balení je čínsky manuál, v international balení je anglický manuál. V produkte nie je rozdiel žiadny, oba sú plne kompatibilné v Európe. Aplikácia Mi Fit je v slovenčine. Spárovanie s Android smartfónmi alebo iOS smartfónmi je bezproblémové.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi MiBand 2

V nákupnom košíku nezabudnite prekliknúť na poštovné zadarmo, predvolené poštovné sa Vám nastaví Belgium Registred, ktoré je platené, potom by sa Vám zdalo, že výsledná cena nezodpovedá zľavovému kupónu s výslednou cenou produktu 16.91€.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome.

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše