Nadupaná Xiaomi podložka pod myš slúži ako Qi nabíjačka! Konečne v predaji!


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Spoločnosť Xiaomi ešte pri predstavení smartfónu Xiaomi Mix 2S predstavila zaujímavú podložku pod myš.

Táto podložka ale nie je hocijakou podložkou pod myš. Podložka dokonca obsahuje zabudované bezdrôtové nabíjanie technológie Qi, vďaka ktorej je možné nabíjať smartfóny, ktoré je možné nabíjať bezdrôtovo. Produkt dokonca získal ocenenie Red Dot 2018 v Nemecku za dizajn. Nová podložka dokáže prenášať prúd 7.5W, bežné nabíjačky Qi charge ponúkajú len 5W.

Inteligentný riadiaci čip Qi je zodpovedný za správny proces nabíjania. On sám pozná zariadenia, ktoré sú umiestnené v nabíjacej oblasti a tiež má zabudovanú technológiu monitorovania teploty a napätia pre ochranu produktov počas prevádzky. Po úplnom nabití sa prístroj automaticky vypne, aby nedošlo k jeho prebitiu.

Podložka je vyrobená z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny značky Seiko a má krúžok s inteligentným osvetlením. Je možné si vybrať farbu podsvietenia zo stoviek rôznych možností otáčaním tlačidla doľava alebo doprava. Tiež je dostupná vlastná aplikácia Smartpad pre pohodlnejšiu správu. Taktiež je možné ovládať hlasitosť počítača. 

Podložka pod myš má rozmery 42 cm x 26 cm.

Produkt sa momentálne nachádza v predaji v 29% zľave, v cene: 49.98€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi podložka pod myš

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš