Odhalené parametre pripravovaného smartfónu Xiaomi Redmi Note 6A

Spoločnosť Xiaomi v auguste minulého roku predstavila smartfón Xiaomi Redmi Note 5A. Nové informácie odhaľujú prípravu jeho nástupcu.

Na internete sa objavili špecifikácie pripravovaného smartfónu Xiaomi Redmi Note 6A, ktorý príde na trh pravdepodobne v podobnom termíne ako predchádzajúci model 5A. Tentorkát model Xiaomi Redmi Note 6A získa 5.7 palcový displej s rozlíšením Full HD+, ako u mnoho nových smartfónov displej získa pomer 18:9. Oproti pôvodnému modelu 5A, ktorý obsahuje procesor Snapdragon 425, nový model 6A získa procesor Snapdragon 625, nebude chýbať RAM s kapacitou 3GB, interné úložisko s kapacitou 32GB, ktoré bude možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet.

Kapacita batérie u nového modelu má dosahovať úroveň 3100 mAh v porovnaní s 3080 mAh batériou u modelu 5A. Od nového modelu sa očakáva, že získa hlavný fotoaparát duálny 16 megapixelový.

Smarfón by mal byť predstavený 30. augusta.

Zdroj: https://www.xiaomitoday.it

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť