fbpx

Exkluzívne: Xiaomi vysávač, ktorý umýva vodou priamo z EU skladu za historickú cenu

Xiaomi vysávač, ktorý umýva vodou je možné kúpiť za historicky najnižšiu cenu priamo z EU skladu.

Nový vysávač má úplne nový názov. Jeho názov je Xiaomi Roborock Sweep One. Oproti vysávaču Mi Robot Vacuum nový model v mnohých ohľadoch je podobný vysávaču Mi Robot Vacuum, stále je okrúhly a vybavený mnohými senzormi. Motor je výkonnejší a vyvíja tlak 2000 Pa oproti 1800 Pa u Mi Robot Vacuum. Inovatívna funkcia tohto modelu oproti prvému modelu Vacuum vysavača je, že dokáže čistiť vodou. Má nádrž pre vodu, ktorá sa mierne aplikuje na podlahu. Toto čistenie môže trvať 45 až 60 minút prevádzky. Vďaka 5200mAh batérií umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Ak detekuje koberec, jeho výkon sa zvýši. Ostatné funkcie oproti Mi Robot Vacuum sú rovnaké.

S aplikáciou Mi Home vysávač funguje bezproblémovo, možné je vidieť aj trasu vysávača, mapovanie miestnosti. Rovnako ako u prvej generácie nechýba automatický návrat na nabíjaciu stanicu, ak je slabá batéria, alebo ak vysávač dovysáva. Taktiež prídu aj notifikácie na smartfón, že dovysával. Robot prejde aj cez dverové lišty do výšky 1 – 2cm. Aplikácia v smartfóne tiež umožňuje vypočítať čas, ako dlho bude ešte robot vysávať daný priestor, nechýba nastavovanie časov v aplikácií pre automatické vysávanie. Samozrejmosťou je spustenie vysávania aj manuálne prostredníctvom tlačítka na vysávači. Keďže vysávač sa páruje s vašou Wifi sieťou v domácnosti prostredníctvom aplikácie v smartfóne Mi Home, vysávač môžete ovládať aj nadiaľku mimo domova.

Cena vysávača Xiaomi Roborock Sweep One vysávača  bola momentálne výrazne znížená na neuveriteľných 349.87€.

Produkt sa nachádza v e-shope Lightinthebox v EU sklade. Keďže vysávač sa nachádza skladom v EU, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte. Poštovné je zadarmo, doba doručenia 3 – 5 dní. Odoslanie zákazníkom do 24. hodín.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač 2. generácie v EU sklade

Vysávač Xiaomi Roborock Sweep One má v EU sklade aj e-shop TomTop za cenu 378.83€. Výhodou EU skladu je rýchle doručenie do 5 dní .

Poštovné je zadarmo. Keďže je produkt v EU sklade, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Na web TomTop prostredníctvom nášho tlačítka pristúpte z počítača, alebo notebooku, z mobilu presmerovanie nefunguje a smeruje na Google Play Store s aplikáciou TomTop.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač 2. generácie

Aktuálna cena Xiaomi Roborock Sweep One vysávača na Gearbeste sa nachádza v cene úrovni 429.14€.

Vďaka kupónu s názvom:  IT$APRBS

cena klesne na hodnotu: 361.20€. V obehu je obmedzené množstvo zľavových kupónov.

Odporúčame vybrať poštovné typu EU Priority Line v sume 0.62€, kedy neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení produktu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač 2. generácie

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť