fbpx

A je to tu! Xiaomi Mi A2 bude oficiálne predstavený 24. júla priamo v Európe

Spoločnosť Xiaomi ešte v apríli oficiálne predstavila model smartfónu Xiaomi Mi 6X.

Spoločnosť čoskoro predstaví smartfón Xiaomi Mi A2, ktorý parametrovo bude totožný so smartfónom Xiaomi Mi 6X, ale získa operačný systém Android One. Pred pár dňami sa objavili informácie o variantách, ktoré smartfón získa.

Rovnako ako u predchádzajúceho modelu Xiaomi Mi A1, aj nový model Xiaomi Mi A2 sa bude oficiálne predávať aj v Európe. Spoločnosť oficiálne zverejnila upútavku, kedy nový smartfón bude predstavený v Španielsku, už 24 júla. Síce zatiaľ to na upútavke nie je priamo uvedené, ale s istotou bude predstavený tento model.

Smartfón získa 4 varianty.

Varianta so:

4GB RAM a 32GB interným úložiskom

4GB RAM a 64GB interným úložiskom

4GB RAM a 128GB interným úložiskom

6GB RAM a 128GB interným úložiskom

Smartfón Xiaomi Mi 6X prichádza s 5.99 palcovým displejom s rozlíšením Full HD+, displej získava pomer 18:9. Procesorom nového smartfónu je Snapdragon 660, nechýba RAM s kapacitou 4GB alebo 6GB, interné úložisko s kapacitou 64GB alebo128GB. Hlavný fotoaparát model obsahuje duálny 20 a 12 megapixelový, predný fotoaparát smartfón získava až 20 megapixelový s bleskom.

Kapacita batérie nového modelu dosahuje úroveň 3010 mAh, ktorá podporuje aj rýchlonabíjanie Quick Charge 3.0, vďaka ktorému 50% kapacity batérie nabijete behom 30. minút. Smartfón taktiež obsahuje AI šikovný asistent batérie, ktorý efektívne spravuje úsporu batérie. Asistent AI sa taktiež nachádza pri fotení, ktorý ponúka zlepšovanie kvality snímok a efekty. Na zadnej strane smartfón obsahuje snímač otlačkov prstov, smartfón je možné odomknúť aj na základe rozpoznávania tváre majiteľa. NA nabíjanie slúži USB port typu C.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť