fbpx

Všetky 3 verzie Xiaomi vysávačov s kupónom lacnejšie

Zahraničný e-shop momentálne ponúka všetky verzie Xiaomi vysávačov s kupónom lacnejšie.

Xiaomi vysávač 1. generácie

Zahraničný e-shop ponúka zľavový kupón pre Xiaomi vysávač v medzinárodnej verzií určenej pre všetky trhy.

Mi Robot Vacuum je veľmi inteligentný robotický vysávač, ktorý simulátne lokalizuje a mapuje prostredie pomocou algoritmu, to mu umožní efektívne zmapovať prostredie a najefektívnejšie vypočítať najlepšiu trasu čistenia. Je vybavený až 12 senzormi, kefkou, ktorá efektívne vyčistí aj nerovné podlahy.

Ako ostatné produkty Mi ekosystému aj tento produkt sa ľahko spáruje s Mi Home aplikáciou. Vďaka tejto aplikácií je možné robota ovládať na diaľku, nastaviť časy plánovania vysávania. Vysávač je mimoriadne tichý, ďalej obsahuje batériu o kapacite 5200mAh, čo umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Aplikácia tiež umožňuje vypočítať čas, ako dlho bude ešte robot vysávať daný priestor. Ak sa kapacita batérie zníži na minimum, robot sa vráti na dock stanicu pre nabíjanie.

Xiaomi vysávač máme priamo otestovaný, s aplikáciou Mi Home funguje bezproblémovo, možné je vidieť aj trasu vysávača, mapovanie miestnosti, ako na obrázku nižšie. V aplikácií je taktiež možné vybrať oblasť priestoru, v ktorej bude vysávač vysávať.

Chválime možnosť automatického návratu na dock stanicu ak je slabá batéria, alebo ak vysávač dovysáva. Taktiež prídu aj notifikácie na smartfón, že dovysával. Robot prejde aj cez dverové lišty do výšky 1 – 2cm.

Aktuálna cena Xiaomi vysávača prvej generácie sa pohybuje v 24% zľave, v predajnej cene na úrovni 249.40€.

Vďaka kupónu s názvom: IT$APXMN

cena klesne na hodnotu: 240.80€. V obehu je obmedzené množstvo zľavových kupónov.

Uvedená verzia je medzinárodná, určená pre všetky trhy.

U tohto produktu je možný výber poštovného typu EU Priority Line v sume 0.62€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Lacnejšia varianta Xiaomi vysávača

Spoločnosť Xiaomi v marci nečakane predstavila novú variantu robotického vysávača.

Nový vysávač má názov Xiaowa Robotic Cleaner Youth Edition a vyznačuje sa nižšou cenou. U novej lacnejšej varianty Xiaomi vysávača Xiaowa Robotic Cleaner Youth Edition motor vyvíja tlak 1600 Pa. Nový vysávač aj keď je nastavený na maximálny tlak podľa výrobcu je veľmi tichý. Je vybavený 10 senzormi, taktiež prechádza cez prah dverí do výšky 2cm. Nechýba automatický návrat na nabíjaciu stanicu po dovysávaní alebo pri slabej batérií. Samozrejmosťou je spárovanie vysávača prostredníctvom aplikácie Mi Home v smartfóne pre ovládanie vysávača a nastavovanie časovania. Na jedno nabitie vysávač vydrží skvelých 2 až 2 a pol hodiny vysávania.

Cena vysávača sa pohybuje na úroni 223.60€.

Vďaka kupónu s názvom:  IT$APXWA

cena klesne na hodnotu: 206.40€.

Pri poštovnom typu EU Priority Line v sume 2.24€ ďalšie poplatky navyše ako DPH a CLO neplatíte. V obehu je obmedzený počet kupónov.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Xiaowa robotický vysávač

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi vysávač 2. generácie, ktorý umýva aj vodou

Zahraničný e-shop pokračuje vo výpredajoch produktov. Momentálne je možné kúpiť Xiaomi vysávač, ktorý umýva vďaka kupónu lacnejšie.

Jeho názov je Xiaomi Roborock Sweep One. Oproti vysávaču Mi Robot Vacuum nový model v mnohých ohľadoch je podobný vysávaču Mi Robot Vacuum, stále je okrúhly a vybavený mnohými senzormi. Motor je výkonnejší a vyvíja tlak 2000 Pa oproti 1800 Pa u Mi Robot Vacuum. Inovatívna funkcia tohto modelu oproti prvému modelu Vacuum vysavača je, že dokáže čistiť vodou. Má nádrž pre vodu, ktorá sa mierne aplikuje na podlahu. Toto čistenie môže trvať 45 až 60 minút prevádzky. Vďaka 5200mAh batérií umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Ak detekuje koberec, jeho výkon sa zvýši. Ostatné funkcie oproti Mi Robot Vacuum sú rovnaké.

S aplikáciou Mi Home vysávač funguje bezproblémovo, možné je vidieť aj trasu vysávača, mapovanie miestnosti. Rovnako ako u prvej generácie nechýba automatický návrat na nabíjaciu stanicu, ak je slabá batéria, alebo ak vysávač dovysáva. Taktiež prídu aj notifikácie na smartfón, že dovysával. Robot prejde aj cez dverové lišty do výšky 1 – 2cm. Aplikácia v smartfóne tiež umožňuje vypočítať čas, ako dlho bude ešte robot vysávať daný priestor, nechýba nastavovanie časov v aplikácií pre automatické vysávanie. Samozrejmosťou je spustenie vysávania aj manuálne prostredníctvom tlačítka na vysávači. Keďže vysávač sa páruje s vašou Wifi sieťou v domácnosti prostredníctvom aplikácie v smartfóne Mi Home, vysávač môžete ovládať aj nadiaľku mimo domova.

Aktuálna cena Xiaomi Roborock Sweep One vysávača sa nachádza v cene úrovni 429.14€.

Vďaka kupónu s názvom:  IT$APRBS

cena klesne na hodnotu: 361.20€. V obehu je obmedzené množstvo zľavových kupónov.

Odporúčame vybrať poštovné typu EU Priority Line v sume 0.62€, kedy neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení produktu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač 2. generácie

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Produkt sa nachádza aj v e-shope Lightinthebox v EU sklade.

Cena vysávača Xiaomi Roborock Sweep One vysávača  bola momentálne výrazne znížená na neuveriteľných 349.87€.

Keďže vysávač sa nachádza skladom v EU, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte. Poštovné je zadarmo, doba doručenia 3 – 5 dní. Odoslanie zákazníkom do 24. hodín.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač 2. generácie v EU sklade

Vysávač Xiaomi Roborock Sweep One má v EU sklade aj e-shop TomTop za cenu 378.83€. Výhodou EU skladu je rýchle doručenie do 5 dní .

Poštovné je zadarmo. Keďže je produkt v EU sklade, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Na web TomTop prostredníctvom nášho tlačítka pristúpte z počítača, alebo notebooku, z mobilu presmerovanie nefunguje a smeruje na Google Play Store s aplikáciou TomTop.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač 2. generácie

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť