fbpx

Xiaomi Max 3 odhalený v reálnej podobe

Spoločnosť Xiaomi pracuje na nástupcovi 6.44 palcového smartfónu Xiaomi Max 2.

Už v tomto mesiaci na čínskom trhu do predaja vstúpi nový model Xiaomi Max 3.

Ešte pred pár dňami generálny riaditeľ spoločnosti Xiaomi Lei Jun prostredníctvom čínskej sociálnej siete Weibo zverejnil podobu balenia smartfónu Xiaomi Max 3.

Na ďalšom novom úniku máme možnosť vidieť reálnu podobu smartfónu.

Nový smartfón skutočne získa až 6.9 palcový displej, s rozlíšením Full HD+. Smartfón získa nový procesor Snapdragon 710, kedy bude druhým smartfónom spoločnosti Xiaomi s týmto procesorom. Procesor sa taktiež nachádza v smartfóne Xiaomi Mi8 SE.

Smartfón získa najvyššiu variantu so 6GB RAM, 128GB interným úložiskom, ktorej cena na čínskom trhu sa bude pohybovať na úrovni 257 dolárov. Stredná varianta má získať 4GB RAM64GB interné úložisko. Očakáva sa, že smartfón príde aj v najnižšej variante s 3GB RAM32GB interným úložiskom.

Na zadnej strane sa očakáva duálny fotoaparát 20 a 8 megapixelový. Predný fotoaparát smartfón má získať 16 megapixelový. Kapacita batérie nového modelu bude dosahovať úroveň 5400 mAh.

Zdroj: https://www.gizchina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť