Exkluzívny 44€ kupón: Xiaomi Mi A2 32GB GLOBAL s 20 mpx predným foťákom za 194.29€ z pôvodných 238.45€

Zahraničný e-shop Lightinthebox do predaja zaradil nový model smartfónu Xiaomi Mi A2. 

Smartfón Xiaomi Mi A2 prichádza s 5.99 palcovým displejom s rozlíšením Full HD+, displej získava pomer 18:9. Procesorom nového smartfónu je Snapdragon 660, nechýba RAM s kapacitou 4GB alebo 6GB, interné úložisko s kapacitou 32GB, 64GB alebo 128GB. Hlavný fotoaparát model obsahuje duálny 20 a 12 megapixelový, predný fotoaparát smartfón získava až 20 megapixelový s bleskom.

Kapacita batérie nového modelu dosahuje úroveň 3010 mAh, ktorá podporuje aj rýchlonabíjanie Quick Charge 3.0, vďaka ktorému 50% kapacity batérie nabijete behom 30. minút. Smartfón taktiež obsahuje AI šikovný asistent batérie, ktorý efektívne spravuje úsporu batérie. Asistent AI sa taktiež nachádza pri fotení, ktorý ponúka zlepšovanie kvality snímok a efekty. Na zadnej strane smartfón obsahuje snímač otlačkov prstov, smartfón je možné odomknúť aj na základe rozpoznávania tváre majiteľa. NA nabíjanie slúži USB port typu C.

Operačným systémom smartfónu je Android One so všetkými jazykmi aj so slovenčinou. Smartfón je vo variante GLOBAL s plnou podporu LTE sietí, s EU adaptérom.

Cena smartfónu vo variante so 4GB RAM a 32GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni 238.45€. 

Vďaka kupónu s názvom: ALLITBMIA2

cena klesne na hodnotu: 194.29€.

Poštovné typu Expedited Postal je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi A2

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Lightinthebox

Aký je e-shop Lightinthebox? Ktoré poštovné treba vybrať?

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť