Leagoo S10 so snímač otlačkov v displeji: aká je rýchlosť odomknutia?

Čínska spoločnosť Leagoo plánuje prísť na trh s novým modelom smartfónu. Nový model dokonca vstúpi do predobjednávkovej kampane na Indiegogo. 

Spoločnosť pripravuje model Leagoo S10, ktorý získa 6.21 palcový AMOLED displej v pomere 19:9, s rozlíšením Full HD+. Od nového modelu sa očakáva, že získa procesory Snapdragon 710, Helio P60, alebo Helio P70. Kapacita RAM nového modelu má dosahovať úroveň 6 alebo 8GB. Interné úložiská s kapacitou od 64GB do 256GB. Na zadnej strane smartfón získa duálny fotoaparát 20 a 13 megapixelový, prípadne sa očakáva použitie 16 megapixelového a 8 megapixelového fotoaparátu.

Spoločnosť prostredníctvom oficiálnej stránky potvrdila, že nový model získa snímač otlačkov prstov integrovaný v displeji. Taktiež spoločnosť zverejnila video, kedy je možné smartfón odomknúť za dobu menšiu ako 1 sekunda.

Nový model taktiež bude obsahovať technológiu bezdrôtového nabíjania. Cena nového modelu minimálne v predpredaji sa bude pohybovať na úrovni perfektných 300 dolárov.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť