Nepremeškaj zľavu: Xiaomi Mi8 64GB v GLOBAL teraz za 343.20€, darček zadarmo

Zahraničný e-shop Gearbest v rámci nových výpredajov ponúka smartfón Xiaomi Mi8 v GLOBAL variante výrazne lacnejšie.

Smartfón Xiaomi Mi8 prichádza so 6.21 palcovým AMOLED displejom s rozlíšením Full HD+, v pomere 18.7 : 9. Smartfón obsahuje vlajkový procesor Snapdragon 845, v AnTutu nový smartfón dosiahol skóre 301 472 bodov, vďaka ktorým sa zaraďuje ako najvýkonnejší smartfón na trhu. Smartfón získava 64GB, 128GB alebo 256GB interné úložiskoRAM je na úrovni 6GB.

Predný fotoaparát smartfón získava 20 megapixelový, hlavný fotoaparát smartfón získava duálny 12 megapixelový, kedy fotoaparát smartfónu patrí medzi jeden z najlepších na trhu. V teste DxOmark fotoaparát dosiahol 105 bodov, čo je viac ako smartfón iPhone X, alebo model Xiaomi Mix 2S. Tak ako sa predpokladalo Xiaomi Mi8 získava nový duálny GPS čip, ktorý je presnejší. Kapacita batérie nového modelu dosahuje úroveň 3400 mAh. Nechýba podpora nového typu rýchlonabíjania Quick Charge 4+. Snímač otlačkov prstov sa nachádza na zadnej strane, smartfón je možné odomknúť aj na základe rozpoznávania tváre majiteľa.

Cena varianty so 6GB RAM a 64GB interným úložiskom v rámci výpredajov na hodnotu 343.20€ v oboch farebných prevedeniach. K čiernemu modelu smartfónu aktuálne zadarmo získate sklo pre smartfón Xiaomi Redmi 5 v hodnote 3.80€.

Poštovné typu EU Priority Line je v sume 1.32€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Uvedený model je vo variante GLOBAL určenej pre EU trhy, obsahuje plnú podporu LTE sietí, slovenčinu, EU adaptér.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi8 GLOBAL

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť