Xiaomi vysávače, ktoré umývajú vodou zasiahli najlepšie ceny: nechýba nádherné čierne prevedenie

Xiaomi vysávače neuveriteľným tempom dokázali prevalcovať ostatné značky robotických vysávačov. Všetko je to vďaka nízkej cene, skvelej výdrži, taktiež možnosťou spárovania vysávačov so smartfónom, poteší automatický návrat vysávačov na nabíjaciu stanicu. Vysávače taktiež zvládnu prechod cez prah dverí. Bez problémov zvládnu prechod z podlahy na koberec.

Poďme sa pozrieť na Xiaomi vysávače, ktoré umývajú vodou. V ponuke nechýbajú nové modely vysávačov v čiernom, matnom čiernom prevedení. 

U všetkých modelov je výber poštovného typu EU Priority Line (kedy vysávač je doručovaný priamo k zákazníkovi kuriérom, bez zadržania balíka colnicou – poštovné EU Priority Line je potrebné vybrať v nákupnom košíku).

Xiaomi Roborock Sweep One oproti vysávaču Mi Robot Vacuum je podobný, stále je okrúhly a vybavený mnohými senzormi. Motor je výkonnejší a vyvíja tlak 2000 Pa oproti 1800 Pa u Mi Robot Vacuum. Inovatívna funkcia tohto modelu oproti prvému modelu Vacuum vysavača je, že dokáže čistiť vodou. Má nádrž pre vodu, ktorá sa mierne aplikuje na podlahu. Toto čistenie môže trvať 45 až 60 minút prevádzky. Vďaka 5200mAh batérií umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Ak detekuje koberec, jeho výkon sa zvýši. Ostatné funkcie oproti Mi Robot Vacuum sú rovnaké.

Xiaomi vysávač bez problémov prejde cez prah dverí
Xiaomi vysávač bez problémov prejde cez prah dverí

S aplikáciou Mi Home vysávač funguje bezproblémovo, možné je vidieť aj trasu vysávača, mapovanie miestnosti. Rovnako ako u prvej generácie nechýba automatický návrat na nabíjaciu stanicu, ak je slabá batéria, alebo ak vysávač dovysáva. Taktiež prídu aj notifikácie na smartfón, že dovysával. Robot prejde aj cez dverové lišty do výšky 1 – 2cm. Aplikácia v smartfóne tiež umožňuje vypočítať čas, ako dlho bude ešte robot vysávať daný priestor, nechýba nastavovanie časov v aplikácií pre automatické vysávanie. Samozrejmosťou je spustenie vysávania aj manuálne prostredníctvom tlačítka na vysávači. Keďže vysávač sa páruje s vašou Wifi sieťou v domácnosti prostredníctvom aplikácie v smartfóne Mi Home, vysávač môžete ovládať aj nadiaľku mimo domova.

Momentálne v rámci výpredajov cena klesla na hodnotu: 341.25€.

Poštovné typu EU Priority Line je v cene 7.59€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač 2. generácie

Taktiež sa produkt nachádza aj v českom sklade.

Aktuálna cena Xiaomi Roborock Sweep One vysávača sa nachádza na Gearbeste v českom sklade v cene úrovni 402.50€.

Vďaka kupónu s názvom: GB-APS50

cena klesne na hodnotu: 376.25€. Uvedená verzia je INTERNATIONAL priamo určená pre EU trh, EU adaptér v balení.

Produkt sa nachádza PRIAMO V ČESKOM SKLADE. Uvedený sklad FAST-23 je český sklad, predtým označkovaný ako CZ-023 a G-W-5.

Poštovné kuriérom je v cene 4.15€. Keďže sa produkt nachádza v českom sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

V predaji sa nachádza aj nová farebná varianta čierna, v predajnej cene na úrovni 350€.

Poštovné typu EU Priority Line je v cene 9.40€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač Roborock S55

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Xiaomi Xiaowa vysávač – nový model, ktorý umýva vodou, v matnom čiernom prevedení

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s vylepšenou generáciou vysávča Xiaowa Roborock.

Nový vysávač Xiaowa Roborock Plus vyvíja vyšší tlak 2000 Pa oproti pôvodnému modelu Xiaowa. Rovnako ako u mnoho vysávačov aj nový model prechádza cez prah dverí do výšky 2cm. Nechýba automatický návrat na nabíjaciu stanicu po dovysávaní alebo pri slabej batérií. Samozrejmosťou je spárovanie vysávača prostredníctvom aplikácie Mi Home v smartfóne pre ovládanie vysávača a nastavovanie časovania. Na jedno nabitie vysávač vydrží skvelých 2 a pol hodiny vysávania.

Novinkou u vysávača Xiaowa Roborock Plus je nádržka na vodu, vďaka ktorej Vám vysávač poumýva podlahu. Tento model prichádza na trh v šedom prevedení.

Cena v predaji sa bežne pohybuje na úrovni 348€.

Momentálne cena klesla na parádnych: 315€

U tohto produktu je možný výber poštovného typu EU Priority Line v sume 8.62€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s vysávačom Xiaowa Roborock Plus

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť