11/11 kupón: 13.3 palcový ultrabook bez okrajov kláves, SSD úložisko len za 229.06€

Zahraničný e-shop do predaja konečne zaradil dlho očakávaný ultrabook spoločnosti Chuwi. Spoločnosť Chuwi sa zameriava na predaj cenovo dostupných tabletov a notebookov.

Nový notebook Chuwi LapBook SE získava 13.3 palcový displej s rozlíšením Full HD. Výhodou nového notebooku sú menšie rozmery oproti iným modelom, keďže v okolí klávesnice po bočných stranách sa nenachádza žiadny priestor navyše. Nový notebook získvaa procesor Gemini Lake N4100, grafický adaptér získava Intel® UHD Graphics 600.

Nechýba RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko typu SSD s kapacitou 128 GB. Dokonca notebook obsahuje ešte 32GB úložisko typu eMMC navyše. Nechýbajú 2x USB 3.0 porty, HDMI port. Taktiež port pre Micro SD karty. Notebook vydrží až 8 hodín používania. Operačným systémom notebooku je Windows 10 samozrejme s možnosťou prepnutia jazyku aj na slovenčinu.

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni: 233.46€ v rámci výpredajov.

Vďaka kupónu s názvom: GB&TACWlapbookse

cena klesne na hodnotu: 229.06€. K notebooku získate HDMI kábel zadarmo. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 1.93€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Chuwi Lapbook SE

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť