Black Friday prichádza: Xiaomi Redmi 6 64GB, 3GB RAM, GLOBAL za neuveriteľných 106.80€

Po výpredajoch 11/11 prichádza Black Friday. V rámci príprav na deň Black Friday Gearbest výrazne ponúka lacnejšie smartfón Xiaomi Redmi 6 rovno v 64GB variante.

Vyzerá to, že spoločnosť Xiaomi si vypočula fanúšikov, ktorým vyhovujú menšie displeje. V novom smartfónoch sa nachádza 5.46 palcový displej, v pomere 18:9 vďaka ktorému sa smartfón používa ešte lepšie v jednej ruke.

Smartfón Xiaomi Redmi 6 získava 5.46 palcový displej s rozlíšením HD+,  v pomere 18:9. Procesorom nového modelu je Helio P22 taktovaný na frekvenciu 2 GHz, ktorý je výkonovo podobný procesoru Snapdragon 625. Smartfón získava 3GB RAM, interné úložisko na úrovni 32GB alebo 64GB. Nový model získava hlavný duálny fotoaparát 12 megapixelový a 5 megapixelový, predný fotoaparát 5 megapixelový.Kapacita batérie dosahuje úroveň 3000 mAh. Smartfón je tenší oproti modelu Xiaomi Redmi 5. Na zadnej strane smartfón obsahuje snímač otlačkov prstov. Prevedenie smartfónu je kovové.

Cena smartfónu s 3GB RAM a 64GB interným úložiskom v modrom a v zlatom prevedení sa pohybuje v zľave, v predajnej cene 106.80€.

Uvedený model je vo variante GLOBAL určenej pre EU trhy, nechýba plné LTE, slovenčina, EU adpatér.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Redmi 6 64GB GLOBAL

Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť