Black Friday v CZ sklade s cenou ako v čínskom: Vysávač 360 S6 umýva vodou, prepojiteľný so smartfónom len za 267€


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Medzi užitočné produkty do domácnosti patria robotické vysávače. V tomto roku ich popularita rastie neuveriteľným tempom.

Čínska spoločnosť 360 pricháza na trh so svojím prvým vlastným robotickým vysávačom. Ako môžeme vidieť, dizajn nového vysávača spoločnosti 360 bol inšpirovaný dizajnom Xiaomi vysávača. Nový vysávač je rovnako možné spárovať s aplikáciou v smartfóne, v ktorej taktiež ako u Xiaomi vysávača môžme vidieť trasu vysávania.

Na jedno nabitie robot vydrží približne 2 hodiny vysávania. Ak je batéria na nízkej úrovni, aj tento vysávač sa automaticky napojí na dock nabíjaciu stanicu. Vysávač bez problémov prekoná aj prahové lišty do výšky 1.5 cm. Uvedený model taktiež obsahuje funkciu umývania vodou – obsahuje zásobník na vodu.

Jeho cena v predaji bola znížená na hodnotu 267€ aj v českom, aj v čínskom sklade.

Vysávač je vo verzií GLOBAL určený pre všetky trhy.

Poštovné z českého skladu prostredníctvom DHL je v cene 4.22€ s dobou doručenia 3 – 5 dní. Keďže sa produkt nachádza v českom sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s vysávačom 360

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš