Historická cena vďaka výpredajom: Xiaomi vysávač za neuveriteľných 167.39€, žiadne poplatky navyše


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Spoločnosť Xiaomi v marci nečakane predstavila novú variantu robotického vysávača. Zahraničný e-shop Gearbest znížil cenu vysávača na úroveň, ktorá tu ešte nebola.

Nový vysávač má názov Xiaowa Robotic Cleaner Youth Edition a vyznačuje sa nižšou cenou. U novej lacnejšej varianty Xiaomi vysávača Xiaowa Robotic Cleaner Youth Edition motor vyvíja tlak 1600 Pa. Nový vysávač aj keď je nastavený na maximálny tlak podľa výrobcu je veľmi tichý. Je vybavený 10 senzormi, taktiež prechádza cez prah dverí do výšky 2cm. Nechýba automatický návrat na nabíjaciu stanicu po dovysávaní alebo pri slabej batérií. Samozrejmosťou je spárovanie vysávača prostredníctvom aplikácie Mi Home v smartfóne pre ovládanie vysávača a nastavovanie časovania. Na jedno nabitie vysávač vydrží skvelých 2 až 2 a pol hodiny vysávania.

Cena vysávača bola znížená na historických  167.39€. Taktiež je možný výber poštovného typu EU Priority Line v cene 1.54€, kedy neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Xiowa vysávač

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš