Nepremeškaj zľavu: Populárna loďka s nosnosťou potravy 1.5 kg, výdržou vyše 2 hodín za 82.77€

Zahraničný e-shop Gearbest ponúka lacnejšie ovládateľnú loďku.

Loďka má nosnosť 1.5 kg a je vhodná pre vyloženie potravy rybám. Pomocou diaľkového ovládania je taktiež možné náklad vyložiť. Dosah je 500 metrov. Rýchlosť je na úrovni až 5.4 km/h. Udávaná výdrž batérie je na úrovni od 2 hodín. Podľa recenzanta vo videu loďka vydržala 2 hodiny a 24 minút používania. Táto hodnota môže byť reálna, keďže bežné drony obsahujú 500 mAh batériu a vydržia 10. minút letu. Kapacita batérie tejto loďky dosahuje úroveň  až 5200 mAh. Pri loďkách váha veľmi smerodatná nieje, samozrejme nízka kapacita batérie u dronov je z dôvodu aby boli čo najľahšie. Loďke nechýba indikátor zostávajúcej kapacity batérie.

Momentálne cena klesla ešte na nižšiu úroveň 82.77€. Taktiež je možný výber poštovného typu EU Priority Line, kedy neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení. Toto poštovné je v cene 3.40€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom ovládateľná loďka

E-shop Gearbest má stránku preloženú aj do slovenčiny. Do e-shopu priamo s presmerovaním na produkt prejdete kliknutím na tlačítko nižšie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom ovládateľná loďka (SK verzia webovej stránky GEARBEST)

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

 

 

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť