Rovnaká cena v Česku ako v Číne: Xiaomi Mitu dron v historickej cene 50.73€


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Zahraničný e-shop  ponúka lacnejšie nový Xiaomi Mini dron.

Nový dron od Xiaomi je možné ovládať protredníctvom smartfónu na základe Wifi pripojenia do vzdialenosti 50 metrov, maximálna výška letu je 25 metrov. Nový dron má fotoaparát, vďaka ktorému je možné online prenášať do aplikácie v smarfóne video vo formáte HD, možné je uskutočnosť fotografie v rozlíšením 1600 x 1200 pixelov. Video je taktiež možné ukladať na interné úložisko dronu, ktoré má kapacitu 4GB. Batériu dron obsahuje s kapacitou 920 mAh, ktorá vydrží približne na 10 minút letu. Batéria je vyberateľná.

Nový dron váži 88 gramov, jeho veľkosť je 11cm. Na spodnej strane dron obsahuje ventilačný otvor, ktorý odvádza teplo z vnútorných obvodov počas letu. Vyrobený je z plastu, ktorý je odolnejší voči akémukoľvek pádu. Vrtule sú namiesto toho vyrobené z vysoko odolného sklolaminátu a zároveň obsahujú aerodynamický tvar. Dron je možné ovládať aj prostredníctvom gamepadu.

Cena nového dronu sa v zahraničnom e-shope v čínskom sklade aj v českom sklade s označením FAST-23 sa pohybuje v cene historických 50.73€. Z CZ skladu je poštovné v cene 4.62€. Keďže sa produkt nachádza v CZ sklade, ďalŠie poplatky navyše neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Mini dron Xiaomi

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš