Spoločnosť Xiaomi predstavila elektrický sporák OCooker s cenou 54 dolárov

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s novým produktom.

Novým produktom je OCooker elektrický sporák. Rovnako ako mnoho produktov spoločnosti, aj tento produkt vznikol prostredníctvom crowdfundingovej kampane, čiže predbežným záujmom užívateľov.

Elektrický sporák sa skladá z troch hlavných komponentov: vyhrievateľná základňa, ktorá zohrieva nádobu podľa nastavenej konfigurácie, samotnú nádobu na jedlo, sklenené veko. Ako vidieť na obrázkoch na prednej strane sa nachádza len jedno ovládacie tlačítko, vďaka ktorému je ovládanie sporáku jednoduchšie. V prvej polovici ovládača je sporák úplne vypnutý, v druhej polovici sa nastavuje teplota na úrovni 60 a 80 stupňov. Taktiež sa tu nachádzajú vyššie teploty 120 a 140 stupňov, nakoniec teploty medzi 170 a 210 stupňov, ktoré sú vhodné napríklad pre pre varenie kotliet, steakov.

Samotná nádoba na varenie je vyrobená z nelepivého materiálu, kedy je čistenie nádoby jednoduchšie. Výkon samotnej vyhrievacej plochy je na úrovni 1000 wattov s maximálnym výkonom 1300 W. Cena nového sporáku v crowdfundingovej kampani sa pohybuje na úrovni 54 dolárov.

Zdroj: https://www.xiaomitoday.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše