V CZ lacnejšia ako v Číne: Xiaomi stropná lampa so snímačom pohybu len teraz za 17.62€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila nový produkt.

Do kategórie Yeelight, v ktorej poznáme Xiaomi lampy, stropné lampy, nočné pohybové svetlá pribúda ďalší nový produkt. Je ním nový model stropnej lampy, typu Induction Meteorite, čo znamená, že lampa je vybavená snímačom pohybu, kedy sa lampa pri detekcií pohybu rozsvieti.

Interval vypnutia pri nedetekcií pohybu je na úrovni 60 sekúnd. Nová lampa má priemer 25 cm. Podľa infromácií lampa je vyrobená tak, aby nepriťahovala pri svietení v noci hmyz. Zatiaľ nie je isté, akým spôsobom táto technológia funguje (možno svietivosť pri zapnutí nepriťahuje hmyz).

Cena lampy sa aktuálne v predaji v českom sklade práve dnes bola znížená na historickú úroveň 17.62€.

Poštovné kuriérom DHL je v sume 4.58€, keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Cena lampy v čínskom sklade sa pohybuje na pôvodnej hodnote 26.43€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Yeelight stropná lampa

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše