Vianočné výpredaje: Xiaomi kolobežka v oboch farbách za 337.40€, poštovné zadarmo

Zahraničný e-shop Gearbest teraz ponúka Xiaomi kolobežku lacnejšie.

Kolobežka dosahuje maximálnu rýchlosť 25km/h, tento model kolobežky je vyššia verzia s dojazdom 30 km na jedno nabitie. Maximálna nosnosť je 100kg. Kolobežka disponuje tzv. kinetickým energetickým módom, vďaka ktorému energia v batériach je dobíjaná pri voľnej jazde bez zapnutia pohonu. Na volante je vidieť 4 LED diódky, ktoré udávajú zostávajúcu kapacitu batérie. Na spárovanie s kolobežkou slúži aj aplikácia pre smartfón, kde je možné vidieť aktuálnu rýchlosť, zostávajúcu kapacitu batérie.

V cene sú zahrnuté všetky poplatky, poštovné Europe Railway Priority Mail je zadarmo. Ďalšie poplatky navyše pri doručení (CLO/DPH) neplatíte.

Cena kolobežky bola znížená na hodnotu 337.40€ v bielom, aj v čiernom farebnom prevedení. Čierne prevedenie je možné odoslať zákazníkom v termíne Dec 10 – Dec 12, biele prevedenie v skoršom termíne Dec 06 – Dec 08.

Do e-shopu s kolobežkou prejdete kliknutím na tlačítko nižšie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kolobežka

Cena Xiaomi kolobežky sa v slovenských e-shopoch pohybuje na úrovni od 406.64€.

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť