fbpx

Exkluzívny kupón: Xiaomi Mix 3 128GB GLOBAL VERSION za 436.10€ z pôvodných 489.50€

Spoločnosť Xiaomi oficiálne koncom októbra predstavila dlho očakávaný model Xiaomi Mix 3. Zahraničný e-shop konečne do predaja zaradil variantu určenú pre EU trhy.

Smartfón Xiaomi Mix 3 získava 6.39 palcový AMOLED displej s rozlíšením Full HD+, displej získava pomer na úrovni až 93.4%. Pomer displeja je na úrovni 19.5 : 9. Spodná časť rámika oproti modelu Xiaomi Mix 2S je užšia až o 4.5 mm. Procesorom nového modelu je Snapdragon 845 taktovaný na frekvenciu 2.8 GHz. Smartfón prichádza s RAM o kapacite 6, 8 alebo až 10GB, interné úložiská s kapacitou 128GB alebo 256GB.

V teste hodnotenia fotoaparátu DxOmark smartfón dosahuje skóre až 103 bodov, (pri fotkách 108, pri videu 93 bodov),  čím prekonáva iPhone X, alebo Huawei P20. Hodnotenie 103 bodov má napríklad aj Samsung Galaxy Note 9. Smartfón obsahuje speciálny vysúvací mechanizmus predného fotoaparátu, ktorý je duálny 24 a 2 megapixelový. Zadný fotoaparát nový model obsahuje duálny 12 megapixelový. Novému modelu nechýba nahrávanie spomalených videi pri 960 fps. Kapacita batérie dosahuje úroveň 3 200 mAh.

Taktiež nechýba funkcia odomknutia smartfónu na základe rozpoznávania tváre, alebo pomocou snímača otlačkov prstov na zadnej strane. Na nabíjanie smartfónu slúži USB port typu C, nechýba podpora bezdrôtového nabíjania. Novému modelu nechýba NFC. Uvedenému modelu nechýba plná podpora LTE sietí.

K všetkým variantám sa priamo v balení okrem základnej nabíjačky nachádza aj nabíjačka pre bezdrôtové nabíjenie (silnejšia 10W).

Cena smarfónu v predaji v GLOBAL variante so 6GB RAM, 128GB interným úložiskom sa pohybuje v predajnej cene 489.50€.

Vďaka kupónu: GBMP128

cena klesne na hodnotu: 436.10€.

Uvedený model obsahuje plnú podporu LTE sietí, nechýba slovenčina, EU adaptér. Táto verzia smartfónu je totožná, ktorá sa bude predávať aj v slovenských e-shopoch.

Poštovné typu EU Priority Line je v cene: 0.09€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mix 3 128GB GLOBAL

Nižšie uvádzame tlačítko pre presmerovanie do e-shopu Gearbest, so slovenským prekladom webovej stránky.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mix 3 128GB GLOBAL (slovenský preklad webovej stránky Gearbest)

 

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

 

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť